Uz apsnigušajiem ceļiem vairākas smagas avārijas


Uz apsnigušajiem ceļiem vairākas smagas avārijas

Uz piektdienas apsnigušajiem ceļiem vairākās vietās Latvijā avārijas izraisa satiksmes kustības problēmas.

Vissmagāk vakarā klājās uz A6 šosejas, posmā Ogre-Ķegums, no kurienes aculiecinieki iesūtījuši vairākas smagas avārijas, vienā no tām iesaistītas četras automašīnas. Tālāk uz A6 šosejas, netālu no Daugavpils, ziņots par no ceļa nobraukušu smago kravas auto, kā arī citviet Latvijā vadītāji sniega un ledus dēļ nespēj novaldīt spēkratus, kā rezultātā avarē grāvjos.

Kopā 8. janvārī Valsts Policija reģistrējusi 96 ceļu satiksmes negadījumus, kuros ir 15 cietušie un 1 bojā gājušais. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus un drošību šobrīd strādā 152 tehnikas vienības, apkaisot ceļus ar pretslīdes materiālu.

Sniegainajā un aukstajā laikā aicinam rūpēties par drošību uz ceļiem – ieturam lielāku distanci ar priekšā esošo automašīnu, esam modri un izvēlamies drošu, atbilstošu braukšanas ātrumu.

Avots: twitter.com/Valsts_policija

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: