Seko mums

Ziņas Latvijā

Ugunsgrēks Maskavas ielā laupījis bērna dzīvību

Naktī no sestdienas uz svētdienu Maskavas ielas 88. namā ap plkst. 1.00 piectāvu ēkas pēdējā stāvā uzliesmoja kāds dzīvoklis, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Nedēļas nogalē Maskavas forštatē Rīgā noticis traģisks ugunsgrēks. Kādas daudzdzīvokļu mājas mansarda stāvā, tā sauktā vācēja dzīvoklī, izcēlies ugunsgrēks. Ugunsdzēsēji pēc liesmu likvidēšanas atraduši maza zēna mirstīgās atliekas, arī pats dzīvokļa saimnieks gājis bojā.

Pamanījuši dūmus, cilvēki nekavējoties devās uz izeju, jo intensīvā degšanas dēļ, tie sākotnēji vēlās ne tikai pa dzīvokļa logiem, bet arī draudēja izplatīties kāpņu telpā un kaimiņu mitekļos. Nama pārvaldnieks, Ilmārs, kas dzīvo ēkas pirmajā stāvā, bija viens no tiem kas sauca glābējus. Pretī pa kāpnēm lejā skrienošiem iedzīvotājiem, viņš steidzās uz augšu, lai palīdzētu un glābtu nelaimē nonākušos.

Nama pārvaldnieks Ilmārs, stāsta, ka viena dzīvokļa durvis bijis grūti atlaust un traucējuši arī sadzīves atkritumi, kas dzīvoklī bija nosprostojuši izeju. Taču no liesmām tika izglābts cilvēks un nogādāts mediķu rokās.

Tālāk darbu pārņēma ugundzēsēji glābēji. Pa šaurām ejām glābēji centās spraukties uz priekšu līdz sasniedza degšanas vietu. Tur ugunsdzēsēji atrada bez dzīvības pazīmēm guļošu vīrieti, bet dažus metrus nostāk vēl vienu bojāgājušo.

Ar ugunsgrēku glābēji cīnījušies līdz pat plkst 7.00 no rīta. Pēc neoficiālas informācijas, ko pauda nama iedzīvotāji, zināms, ka ugunsgrēks laupīja paša dzīvokļa saimnieka dzīvību, kā arī bojā gāja viņa mazdēls – 8 gadus vecs bērns.

Pašlaik policija, kriminālprocesa ietvaros, ir uzsākusi izmeklēšanu.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top