Seko mums

Ziņas Latvijā

Ugunsgrēkā Ventspilī iet bojā cilvēks

foto: Attēlam ir ilustratīva nozīme

Vakar 22.aprīlī plkst. 22.38 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Ventspilī, kur ugunsgrēks bija izcēlies neapsaimniekotā mājā. Notikuma vietā ar atklātu liesmu dega pamestas vienstāva ēkas telpas 120m2 platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā cilvēks. Plkst. 01.29 ugunsgrēks tika likvidēts.

Vakar 22. aprīlī plkst. 17.45 VUGD saņēma izsaukumu Daugavpils novadā, kur ugunsgrēks bija izcēlies uz daudzdzīvokļu mājas balkona. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka trīsstāvu mājā uz balkona deg durvis 2m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās, cenšoties atvērt degošās durvis, cieta cilvēks, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Plkst. 19.37 ugunsgrēks tika likvidēts.

Šorīt 23. aprīlī plkst. 08.14 tika saņemts izsaukums Rīgā, kur uz daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas balkona bija pamanītas liesmas. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg trīsstāvu dzīvojamās mājas otrais stāvs 20m2 platībā, mansarda stāvs un jumts 30m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās 10 cilvēki. Notikuma vietā strādā 22 ugunsdzēsēji glābēji, četras autocisternas un autopacēlājs. Plkst. 09.03 ugunsgrēks tika lokalizēts un patlaban turpinās tā dzēšanas darbi.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 22.aprīļa plkst. 6.30 līdz 23. aprīlim plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 92 izsaukumus – 64 uz ugunsgrēku, tai skaitā 33 kūlas un sešu meža ugunsgrēku dzēšanu, 19 uz glābšanas darbiem, bet deviņi izsaukumi bija maldinājumi.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, vieglā automašīna, sadzīves mantas nojumē, dzīvojamā māja, grīda un starpstāvu pārsegums, divos gadījumos sodrēji dzīvojamās mājas dūmvadā, malkas trīs gadījumos šķūņi, neapsaimniekota ēka, kūts un šķūnis, riepas, dzīvojamās mājas pagrabs.

Avots: vugd.gov.lv

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top