Seko mums

Jūlija beigās uz autoceļa Liepāja – Lietuvas robeža notika avārija, kurā, apgāžoties un ielidojot grāvī automašīnai, smagas traumas guva tās vadītājs un divi automašīnas pasažieri – sieviete un nepilnu gadu veca meitenīte. Notikums vēl tiek izmeklēts.

1992.gadā dzimušais vīrietis automašīnu Opel Astra vadīja 2,20 promiļu reibumā, un bez tiesībām. Avārijā vissmagāk cieta sieviete, taču traumas guva arī mazā meitene un automašīnas vadītājs.

Negadījuma garām brauca vīrieši neilgi pēc notikuma. Viņi, ievērojot avāriju, pamanīja, ka pa šoseju rāpo zīdainis, tādēļ informēja policiju un mēģināja apturēt garāmbraucošās automašīnas. Par negadījumu tika uzsākts kriminālprocess.

Izmeklēšana ir pamatīgi ievilkusies, un cilvēkiem rodas jautājums, kādēļ.

“Jebkura kriminālprocesa izmeklēšanu paildzina ekspertīzes, kuras neveic Valsts policija, bet gan cita kompetenta iestāde – Valsts tiesu medicīnas ekspertīzes centrs, kurš pieprasījumus pēc ekspertīzēm dažādos kriminālprocesos, administratīvās lietvedībās un civilprocesos, pamatojoties uz fiziskas vai juridiskas personas iesniegumu, saņem no visas Latvijas, turklāt ne tikai no Valsts policijas. Jāpiebilst, ka jebkurā kriminālprocesā, kurā ir cietušie, obligāta prasība ir sagaidīt dokumentus no medicīnas iestādes par miesas bojājumu smaguma pakāpi, arī tos medicīnas iestāde neizsniedz uzreiz. Tāpat šādos kriminālprocesos tiek veiktas darbības, lai nostiprinātu iegūtos pierādījumus.”

Valsts policijas pārstāve Madara Šeršņova
Avots: liepajniekiem.lv

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top