Tukuma novadā Audi vadītājs notriec cienījama vecuma velosipēdisti


Tukuma novadā Audi vadītājs notriec cienījama vecuma velosipēdisti

Kā liecina sākotnējā informācija, 26. septembrī Tukuma novada Džūkstes pagastā 1945. gadā dzimusi sieviete, nepārliecinoties par ceļu satiksmes drošību, vadot velosipēdu, uzbrauca uz autoceļa Rīga – Liepāja 47. kilometrā, kur notika sadursme ar automašīnu „Audi Q2”, notikušā apstākļus skaidro Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Dace Kalniņa.

Negadījumā notikuma vietā gāja bojā velosipēdiste.

Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirknī saņemta informācija par 20 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā, vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 5 administratīvo pārkāpumu lēmumi. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens kriminālprocess un viens administratīvā pārkāpuma process. Reģistrēti 3 ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā gadījumā viena persona ir gājusi bojā.

Visvairāk negadījumu svētdien reģistrēti Rīgas reģionā – 41. Kopumā 15 avārijas fiksētas Latgalē, 11 – Zemgalē, astoņi – Kurzemē un pieci – Vidzemē.

Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemts 421 administratīvo pārkāpumu lēmums, tajā skaitā 217 par ātruma pārsniegšanu un 13 par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā.


Avots: vp.gov.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: