Tukuma novadā “Audi” tiek “pārrauts” uz pusēm: Seši cietušie


Tukuma novadā “Audi” tiek “pārrauts” uz pusēm: Seši cietušie
foto: skaties.lv

Otrdien, 10. novembra rītā Tukuma novadā pie apdzīvotas vietas Vaski labi pārredzamā līkumā notika smaga divu automašīnu sadursme. “VW Caravelle” busiņš “pārrāva” uz pusēm no mazākas nozīmes ceļa izbraukušo automašīnu “Audi A4”, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Otrdienas rītā ap plkst. 7.45 policija saņēma informāciju par to, ka uz šosejas, kas savieno Tukumu ar Jaunpili noticis ceļu satiksmes negadījums. Atbraucot uz notikuma vietu, mediķi sniedza palīdzību sešiem cietušajiem. Cietušie ar dažādām traumām, bet stabilā stāvoklī nogādāti medicīnas iestādē.

Kā raidījums vēsta, varētu būt, ka “Audi A4” vadītājs, izbraucot uz galvenā ceļa, nedeva ceļu pa galveno ceļu braucošajam “VW Caravelle” vadītājam, tāpēc notikusi avārija. Jāpiebilst. ka atļautais ātrums šajā ceļa posmā ir 90 kilometri stundā un šis ceļa posms ir ārpus apdzīvotas vietas. Tas izskaidro, kāpēc avārija bija ar tik smagām sekām.

Policijā saka, ka “Audi A4” vadītājs šobrīd tiek uzskatīts par galveno aizdomās turamo, tomēr ekspertiem būs jāvērtē arī otra autovadītāja atbildība, jo, iespējams pārkāpts braukšanas ātrums. Vairāk uzzini raidījuma “Degpunktā” sižetā.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: