Tukumā narkomāni cenšas noslēpt marihuānu kamīna pelnos


Tukumā narkomāni cenšas noslēpt marihuānu kamīna pelnos

23. novembrī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki, kādā mājvietā atsavināja narkotiskās vielas, kas bija paslēptas pelnos kamīnā.

Otrdien, 23. novembrī, policisti, veicot sankcionētu kratīšanu iepriekš sākta kriminālprocesa ietvaros, Tukumā kādā dzīvesvietā atrada un atsavināja aptuveni 40 gramus marihuānas, kas bija paslēpta pelnos kamīnā. Izmeklēšana šajā kriminālprocesā turpinās, un ir nozīmētas ekspertīzes, lai precīzi noteiktu narkotisko vielu sastāvu un daudzumu.

Par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu bez nolūka tās realizēt Krimināllikumā ir paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Valsts policija vērš uzmanību, ka narkotisko un psihotropo vielu lietošana ir iemesls uzvedības, sajūtu un domāšanas izmaiņām, kā arī ietekmē fizisko un garīgo veselību, var izraisīt panikas lēkmes, bezmiegu, depresiju, komu un pat nāvi. Narkotisko un psihotropo vielu lietotājiem pieaug risks iekļūt bīstamās situācijās vai nelaimes gadījumos.

Avots: vp.gov.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: