Tukumā aiztur sievieti, kas sēdusies pie stūres 2.51 promiles reibumā


Tukumā aiztur sievieti, kas sēdusies pie stūres 2.51 promiles reibumā

17. aprīlī Tukumā, Alīnes ielā, sieviete vadīja automašīnu „Alfa Romeo” un netika galā ar transportlīdzekļa vadāmību, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas. Tāpat pārbaudes laikā tika konstatēts, ka sieviete pie stūres ir sēdusies, būdama alkohola reibumā, proti, viņas izelpā tika konstatēta 2,51 promile. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

18. aprīlī Koknesē, 1905. gada ielā, vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatētas 2,64 promiles. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

17. aprīlī Koknesē, 1905. gada ielā, vīrietis vadīja automašīnu „Renault Laguna”, būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatētas 1,43 promiles. Tāpat pārbaudes laikā tika konstatēts, ka vīrietim nav likuma noteiktā kārtībā iegūtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

18. aprīlī Vecumnieku novadā uz ceļa Vecumnieki – Nereta – Subate 5. kilometrā sieviete vadīja automašīnu „Subaru Forester” un netika galā ar transportlīdzekļa vadāmību, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Negadījumā traumas guva automašīnas pasažieris – 2016. gadā dzimis bērns, taču no hospitalizācijas atteicās gan autovadītāja, gan arī bērns. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

18. aprīlī Bauskā, Īslīces ielā, vīrietis vadīja transportlīdzekli „Renault Traffic”, būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatētas 2,13 promiles. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

18. aprīlī Dobeles novada Penkules pagastā vīrietis vadīja automašīnu „Mitsubishi Pajero”, būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatētas 2 promiles. Tāpat pārbaudes laikā tika konstatēts, ka vīrietim nav likuma noteiktā kārtībā iegūtas transprotlīdzekļa vadīšanas tiesības. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

17. aprīlī Dobeles novada Auru pagastā tika konstatēts, ka sabojāta automašīna „Opel Zafira”. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

17. aprīlī Kandavas novadā uz ceļa Kandava – Saldus 6. kilometrā vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatētas 0,69 promiles. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

18. aprīlī Ozolnieku novada Cenu pagastā vīrietis vadīja automašīnu „Renault Megane”, būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatētas 0,77 promiles. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

18. aprīlī Jelgavas novada Platones pagastā vīrietis vadīja automašīnu „Volkswagen Golf”, būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatētas 2,74 promiles. Tāpat pārbaudes laikā tika konstatēts, ka vīrietim nav likuma noteiktā iegūtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Avots: vp.gov.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: