Seko mums

Rīgā

Trojebusa un vieglās automašīnas avārijas rezultātā paralizēta satiksme un caurums ēkā (foto+video)

Šodien 20.maijā aptuveni plkst.18.00 Ķengaragā, daudziem autovadītājiem sēžot sastrēgumā un gājējiem, kuri izlavierējuši starp operatīvajiem transportlīdzekļiem, radies jautājums par to, kas noticis Prūšu un Bultu ielas krustojumā?

Aculiecinieki iesūtījuši bildes un video, kuros manāma pilnīga satiksmes paralīze Prūšu ielā, pēc avārijas. Glābēji steidz veikt savu darbu, pirms tam apzinot situāciju un cietušo skaitu. Neoficiāla informācija vēsta, ka vieglās automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā, nenovaldījis stūri un krustojumā ietriecies troleijbusā. Cietis trolejbusa vadītājs.

Videoreģistratorā gan manāms, ka vieglais auto “lidojis” līdz sadūries ar trolejbusu. Pēc sadursmes ar vieglo automašīnu, trolejbuss Bultu ielā ietriecies dzīvojamās mājas sienā.

Valsts policijas pārstāve Simona Grāvīte, ziņo, ka [lkst. 17.25 policijā saņemts izsaukums uz Prūšu un Bultu ielas krustojumu, kur notikusi trolejbusa un vieglās automašīnas “Mercedes-Benz” sadursme. Tās rezultātā trolejbuss nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca dzīvojamās mājas sienā, nodarot tai bojājumus.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Sarmīte Skujiņa sniedza informāciju, skaidrojot, ka uz slimnīcu nogādātas sešas cietušās personas ar vidēji smagām traumām. Negadījuma vietā strādājušas septiņas mediķu brigādes.

Galerija
Skatīt galeriju

Izsaukumu uz notikuma vietu saņēma arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests. Cietušie cilvēki atradās negadījumā iesaistītajos transportlīdzekļos, un viņi nodoti mediķiem, teica dienesta pārstāve Agrita Vītola.

Viņa piebilda, ka trolejbuss, iebraucot ēkas sienā, radījis bojājumu, izsitot apmēram divus kvadrātmetrus lielu caurumu.  Notikuma vietā strādā Rīgas būvvaldes būvinženieris, lai novērtētu situāciju ēkā. Savukārt “Rīgas satiksmes” autoevakuators veiks avarējušā trolejbusa pārvietošanu.

video
video
video
Avots: sadursme.lv un skaties.lv

2
Izsaki savas domas...

avatar
2
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2
hikeveifyKārlis
Newest Oldest Most Voted
Kārlis
Guest
Kārlis

Kaut kāds murgs

hikeveify
Guest
hikeveify

Cialis Tadalafil Lilly [url=https://viacialisns.com/]Cialis[/url] Propecia Reverse Hair Miniaturization Temples buy cialis online united states Amoxicillin Dosing In Neonates


Jaunākās

To Top
Hide picture