Trīs spēkrati sadragāti avārijā Stirnu ielā; cietusi sieviete (video)


Trīs spēkrati sadragāti avārijā Stirnu ielā; cietusi sieviete (video)

Sestdienas pēcpusdienā, dažas minūtes pirms plkst. 16, Stirnu ielā, Rīgā notikusi avārija, kurā kāda sieviete ar savu “Nissan Juke” no mazākas nozīmes ceļa izbrauca tieši priekšā “Subaru” šoferim, kurš mierīgi stūrēja pa galveno ielu, vēsta TV3 ziņas.

Ātrums nebija liels, bet sekas ir nepatīkamas – saka avārijā Rīgā Stirnu ielā iesaistītie.

“Subaru” šoferis Jānis stāsta, ka braucis ar savu spēkratu pa galveno ceļu, ievērojot galvaspilsētā noteikto ātrumu – piecdesmit kilometri stundā, kad viņam priekšā no mazākas nozīmes ceļa izbrauca kāda sieviete ar savu spēkratu. Neesot bijis, kur likties. Negadījumā cietis arī trešais spēkrats, kurš ielas malā bija vienkārši noparkojies.

Negadījumā ierautās, ceļmalā novietotās automašīnas “Hyndai”, īpašnieks saka, ka jau otro reizi mūžā tieši viņa mašīna tiek sadragāta, tuklāt brīdī, kad viņš pats arodas šāviena attālumā. “Blieziens, troksnis, izbāzu galvu pa logu un redzu, ka mašīna mana stāv šādi,” stāsta šoferis. Tā pirms aptuveni piecpadsmit gadiem viņa “Hyundai” arī stāvēja noparkota kādas ielas malā, kad tajā ietriecās cits auto.

Ja toreiz avārijā neviens necieta, tad sestdien notikušajam negadījumam ir smagākas sekas. Cietusi “Nissan Juke” pasažiere, kurai konstatētas galvas un muguras traumas.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola

“Mediķi ieradās notikuma vietā pēc piecām minūtēm. Ir divi cietušie. Viens cietušais ir ar vieglām traumām, pēc apskates nav nepieciešams nogādāt ārstniecības iestādē, bet viens cietušais ir ar vidēji smagām traumām, pie samaņas, stabilā stāvoklī nogādāts slimnīcā.”

Vēlāk, saņemot slēdzienu no mediķiem, policijai būs jālemj, vai par incidentu uzsākt administratīvo lietvedību vai tomēr avārija jāizmeklē kriminālprocesa ietvaros.

Avots: skaties.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: