Seko mums

CSNg

Traģiska avārija Lubānas novadā: bērni nebija piesprādzēti

foto: skaties.lv

Jau vēstījām, ka Lubānas novadā, Indrānu pagastā kāds vīrietis alkohola reibumā vadīja automašīnu. Automobīlis avarēja apgāžoties uz jumta. Negadījuma rezultātā bojā gāja autovadītāja desmit gadus vecais bērns. Raidījums “Degpunktā” stāsat vairāk par notikušo.

Trešdien, 9. septembra vakarā, ārpus pilsētas robežas avarēja kāda “Audi” sautomašīna. Tajā bija trīs bērni un autovadītājs 45 gadus vecs autovadītājs. Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Satiksmes uzraudzības rotas vecākais inspektors Roberts Krauklis apstiprināja, ka visas avārijā iesaistītās personas ir vienas ģimenes locekļi. Viens no bērniem negadījumā zaudēja dzīvību. Policija stāsta, ka pārējie trīs automašīnā sēdošie cilvēki guva vieglas traumas. Kā jau zināms, vīrietis vadījis automašīnu 1,4 promiļu reibumā un pasažieri nebija piesprādzējušies.

“Personai paredzēta atbildība – no 3-10 gadiem brīvības atņemšana, kā arī transportlīdzekļa vadīšanas tiesību atņemšana. Sods paredz arī sēdēšanu aiz restēm līdz desmit gadiem. Ņemot vērā šo traģisko negadījumu, atkārtoti aicināšu cilvēkus saprast rīcības sekas. Šeit ir skaidri saprotams, ka pieaugušais ir rīkojies bezatbildīgi. Nekādā gadījumā nedrīkst pieļaut, ka automašīnā pie stūres sēžas alkohola reibumā. (..) Kā arī gan pasažierim, gan vadītājam jābūt piesprādzētiem,” saka VP Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Satiksmes uzraudzības rotas vecākais inspektors. Pašlaik policija ir uzsākusi kriminālprocesu. Vairāk uzzini, skatoties raidījuma “Degpunktā” sižetu.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top