Traģiskā autoavārijā dzīvību zaudē 79 gadus vecs mopēda vadītājs


Traģiskā autoavārijā dzīvību zaudē 79 gadus vecs mopēda vadītājs

Kā liecina sākotnējā informācija, 19. jūlijā Aizkraukles novada Mazzalves pagasta Ērberģes ciemā notika mopēda „Yingang” un kravas transportlīdzekļa „Mercedes-Benz Actros” sadursme, kuras rezultātā gāja bojā mopēda vadītājs – 1942. gadā dzimis vīrietis, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Dace Kalniņa.

Policijā par notikušo sākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana, lai noskaidrotu notikušā apstākļus.

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Aizkraukles iecirknī saņemta informācija par 19 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā, vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 11 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 2 par velosipēda vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti 3 ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā gadījumā viena persona gāja bojā.

Kā liecina sākotnējā informācija, 19. jūlijā ap pulksten 10.56 Jēkabpilī uz tilta pār Daugavas upi vīrietis vadīja automašīnu „Audi A4” un iebrauca ceļa pretējā joslā, kur sadūrās ar pretī braucošo automašīnu „Audi A3” Negadījumā traumas guva automašīnas „Audi A4” vadītājs un pasažiere, kurus mediķi nogādāja ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Kā liecina sākotnējā informācija, 19. jūlijā Jēkabpilī, Viestura un Nameja ielas krustojumā sieviete vadīja automašīnu „Toyota RAV4” un izraisīja sadursmi ar automašīnu „Opel Astra”, kas brauca pa galveno ceļu. Trieciena rezultātā tika bojāta vēl viena automašīna. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Kā liecina sākotnējā informācija, 19. jūlijā Jēkabpils novada Rites pagastā vīrietis vadīja transportlīdzekli „Mercedes-Benz Spinter” un iebrauca ceļa pretējā braukšanas joslā, kur izraisīja sadursmi ar pretī braucošo automašīnu „Volvo V50”. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Avots: vp.gov.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: