Traģiskā autoavārijā ceļa posmā Rīga – Bauska viens bojāgājušais


Traģiskā autoavārijā ceļa posmā Rīga – Bauska viens bojāgājušais
aculiecinieka foto

Šodien, 4. novembrī notikusi traģiska autoavārija ceļa posmā Rīga – Bauska. Saduroties kravas automašīnai “Scania” ar vieglo automašīnu “Toyota”, notikuma vietā viena persona gāja bojā.

Valsts policijas (VP) Sabiedriko attiecību nodaļas Vecākā speciāliste Līna Kaļķe informē, ka šodien, 4. novembrī, policija ap pulskten 10.20 saņēma izsaukumu uz autoceļu Rīga- Bauska (31. kilometrs), kur noticis ceļu satiksmes negadījums.

Kā Valsts policijā norāda, pēc sākotnējās informācijas notikusi sadursme starp kravas automašīnu “Scania” un vieglo automašīnu “Toyota”. Ceļu satiksmes negadījumā notikuma vietā bojā gāja viena persona. Policija skaidro notikušā apstākļus. Notikuma vietā ir apgrūtināta satiksme.

Galerija
Avots: sadursme.lv

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

2
Izsaki savas domas...

avatar
2
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
alicebudda
Newest Oldest Most Voted
alicebudda
Guest
alicebudda

❤Meitenes seksam jūsu pilsētā ❤ Link – jne1.info/44641/4you4ever

trackback

[…] jau iepriekš ziņojām, trešdien notikusi sadursme starp kravas automašīnu “Scania” un vieglo automašīnu “Toyota”. Kravas automašīna iebraukusi upē Baldones novadā un tā vadītājam, tālbraucējam no […]

Citi šobrīd lasa: