Traģiskā autoavārijā ASV dzīvību zaudē 15 cilvēki (video)


Traģiskā autoavārijā ASV dzīvību zaudē 15 cilvēki (video)

Otrdienas rītā, Kalifornijā, kravas auto ar šķembu kravu ietriecās apvidus auto. Sadursmē 15 cilvēki zaudējuši dzīvību, vairāki cietušie hospitalizēti, paziņoja slimnīcas amatpersonas.

Apvidus auto atradās 27 pasažieri, kas ietriecās ar šķembām piepildītā kraviniekā, sacīja Džūdija Krūza, El Centro reģionālā medicīnas centra Neatliekamās palīdzības nodaļas rīkotājdirektore.

Viņa informēja, ka notikuma vietā miruši 14 cilvēki, un vēl viens avārijā cietušais miris neilgi pēc ierašanās slimnīcā. Pārējie pasažieri tiek ārstēti El Centro reģionālajā medicīnas centrā un Pioneers memoriālajā slimnīcā netālu no Brawley.

Kalifornijas šosejas patruļas virsnieks Arturo Platero sacīja, ka transportlīdzeklis atradās uz rietumiem uz Norisas ceļa netālu no Valsts 115. ceļa. Avārijas cēlonis tiek izmeklēts.

Imperatora apgabala ugunsdzēsēju amatpersonas paziņoja, ka vairākas aģentūras reaģē uz avāriju, kas tiek uzskatīta par masu upuru notikumu.

Avārijas vieta atrodas Kalifornijas dienvidaustrumos apmēram 10 jūdzes uz austrumiem no El Centro un apmēram 10 jūdzes uz ziemeļiem no Meksikas robežas.

Avots: sadursme.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: