Seko mums

CSNg

Traģikā autoavārijā Jelgavas novadā bojā gājis jaunietis

Ilustratīvs attēls FOTO: Timurs Subhankulovs

Pirmdien, 12.oktobra rītā Elejas pagastā ceļu satiksmes negadījumā gājis bojā cilvēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Šorīt ap plkst.6.00 Jelgavas novadā uz autoceļā Rīga – Jelgava – Lietuvas robeža pie Lielplatones bija noticis smags ceļu satiksmes negadījums. Valsts policija informē, ka bija notikusi automašīnas “Volkswagen Touran” un kravas auto “Volvo FH” frontāla sadursme. Avārijas rezultātā notikuma vietā bojā gāja 1999.gadā dzimis vīrietis.

Glābēji ar hidraulisko instrumentu palīdzību no vienas automašīnas izcēla bojāgājušo. Pēc negadījuma ar absorbenta palīdzību VUGD sakārtoja ceļa braucamo daļu. Kamēr tas tika veikts, negadījuma vietā uz laiku bija bloķēta satiksme.

Policijā par notikušo ir sākts kriminālprocess. Pēc Valsts policijas datiem, aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 80 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši astoņi cilvēki.

video
video
Avots: sadursme.lv

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0
Elejas pagastā sadursmē ar kravas automašīnu dzīvību zaudē jaunietis - sadursme.lv
Newest Oldest Most Voted
trackback

[…] vēstījām, ka pirmdien, 12. oktobrī, ap plkst. 6.00 Elejas pagastā, kravas un vieglajai automašīnai frontāli saduroties, gāja bojā jauns vīrietis. Policija meklē negadījuma aculieciniekus. Raidījums […]


Jaunākās

To Top
Hide picture