Seko mums

Dažādi

Traģēdija Viļakas novadā: Autoavārijā bojā iet jaunietis

Pagājušās nedēļas nogalē, Viļakas novadā, pie ciemata “Upīte” noticis traģisks ceļu satiksmes negadījums. Avarējot “Audi 80”, viens cietušais ar gūtajām traumām nogādāts medicīnas iestādē, savukārt viena persona zaudējusi dzīvību negadījuma vietā, tā portālam sadursme.lv ziņo vietējais iedzīvotājs.

“Brauca, neizņēma līkumu, sameta, meta kūleņus. Tobrīd vienu cilvēku izmeta arā un mašīna uzskrita virsū. Cilvēks gāja bojā. Vēl vienu (cilvēku) ar gūtajām traumām aizveda uz slimnīcu,”

stāsta iedzīvotājs.

Valsts Policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Lāsma Kursīte ziņo, ka sestdien, 19.septembrī plkst. 23.51 Viļakas novadā, Šķilbēnu pagastā 2000.gadā dzimis vīrietis netika galā ar transportlīdzekļa Audi 80 vadību, kā rezultātā automašīna nobrauca no ceļa un apgāzās.

Galerija
Skatīt galeriju

VP pārstāve skaidro, ka autoavārijā cietusi pasažiere – 2003.dzimusi jauniete. Savukārt negadījuma vietā bojā gāja 1997.gadā dzimis pasažieris. Pašlaik policija par notikušo ir uzsākusi kriminālprocesu.

Avots: sadursme.lv

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Viktors
Newest Oldest Most Voted
Viktors
Guest
Viktors

Līdzjūtība tuviniekiem. Un diemžēl baiss piemērs no dzīves tiem, kas uzskata, ka nevajag mašīnā piesprādzēties. Šaubos, ka būtu izlidojis no auto, ja būtu piesprādzējies.


Jaunākās

To Top