Traģēdija būvlaukumā – smagā tehnika uzbrauc strādniekam (video)


Traģēdija būvlaukumā – smagā tehnika uzbrauc strādniekam (video)

Traģisks negadījums ceturtdien, 9. septembrī, piedzīvots kāda būvlaukuma teritorijā Rīgā, kur smagā tehnika atpakaļgaitā uzbraukusi vienam no strādniekiem, kurš turpat notikuma vietā gājis bojā, vēsta  “Degpunktā”.

Kā redzams video kadros, būvlaukuma teritorijā strādnieku rosīšanos uz vairākām stundām pārtrauca izmeklētāju darbs. Ziņu par smagu negadījumu Dzelzavas ielā 110 neatliekamās medicīniskā palīdzības dienesta mediķi saņēma divas minūtes pēc diviem dienā.

Inga Vītola, NMPD pārstāve

“Ir informācija par smagu traumu. Uz notikumu vietu izsūtīta gan brigāde, gan ārstu speciālistu brigāde, bet diemžēl, jau pirmajai brigādei ierodoties notikuma vietā, ir konstatēts, ka traumas nesavienojamas ar dzīvību.”

Šobrīd zināms, ka būvlaukuma teritorijā darba laikā smagās automašīnas vadītājs, braucot atpakaļgaitā, uzbraucis kādam vīrietim.

Andris Božē, “YIT Latvija” valdes loceklis

Mēs esam noskaidrojuši, ka negadījums noticis ar ”Rīgas siltuma” apakšuzņēmēju, kurš veica izpilddarbus nodalītā teritorijā mūsu būvlaukumā. Šobrīd turpinās šā negadījuma izmeklēšana un iesaistītas visas atbildīgās institūcijas.”

Viņš arī uzņēmuma vārdā izteica visdziļāko līdzjūtību bojāgājušā ģimenei, norādot, ka kompānija tiešām ir nepatīkami pārsteigta par šādu notikumu.

Valsts policija uzsākusi kriminālprocesu, bet, tā kā negadījums risinājies būvobjektā darba laikā, tad notikušo vērtēs arī Valsts darba inspekcija.

Avots: skaties.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: