Seko mums

Dažādi

“Toyota” vadītāja stāsts par notikušo sadursmi ar motociklu

foto: skaties.lv

Jau ziņojām, ka pirmdien 29. jūnijā notikusi smaga sadursme. Maskavas ielā, balts “Toyota” cieta sadursmē ar “Kawasaki” motociklu. Motocikla vadītājs nogādāts medicīnas iestādē, bet automašīnas vadītājs tika cauri vien ar izbīli, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Taksometra vadītājs stāsta: “Es braucu pa Maskavas ielu, gribēju apgriezties, lai brauktu pretējā virzienā un nogriezties uz šo vietu. Es paskatījos pa labi, ceļš bija tukšs. Tur ir trīs joslas, viena sabiedriskajam transportam un divas pārējiem satiksmes dalībniekiem. Es neko neredzēju, tikai dzirdēju, ka kāds taurē”.

“Toyota” vadītājs atminas negadījuma cēloni un sekas – motocikla vadītājs bija pārsniedzis ārumu un braucis pa sabiedriskā transporta joslu. Sadursmē ar automasīnu, motociklists nolidoja no motocikla un nokrita uz asfalta.

“Šis nolūza un visi stikli ielidoja man sejā, bet, par laimi, man nekas nenotika. Es sniedzu viņam pirmo palīdzību, tāpēc ka esmu izgājis pirmās palīdzības kursus. Vadītājs bijis pie samaņas, teicu, lai viņš nomierinās, viss ir labi. Protams, ka viņš bija panikā, es arī biju panikā, man bija bail par viņu. Nav svarīgi, kas noticis ar manu automašīnu vai viņa motociklu,”atminas “Toyota” vadītājs.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: skaties.lv/Degpunktā

5
Izsaki savas domas...

avatar
3
2
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5
***JānisNesaprotu.GuntarsReālists
Newest Oldest Most Voted
Reālists
Guest
Reālists

Braukt pa sabiedrisko transporta joslu motocikliem ir ATĻAUTS. To ka viņš tur pārsniedz ātrumu, KA JUMS LIEKAS, Ir tikai viņa problēma, jums jādod ceļu un JĀSKATA UZMANĪGĀK, Tomēr visi nevar pagaidīt 5-6 sekundes, viņiem jāizbrauc tieši tagad…

Jānis
Guest
Jānis

tev pirmkārt vajag macīties satiksmes noteikumus. jo mocis nevar braukt pa sabiedriskā transporta joslu. un otrkārt ja mocis traucas ātrak pa atļāuto tas kjau ir pārkāpums. un ja viņs neredz ka kāds trakais nesīsies tad kapēc uzreiz domāt ka viņs vanīgs. tire močis tač kādreiz nedomā ar galvu nesas kā vajpratīgie, visur.

***
Guest
***

Jau kopš pagājušā gada moči drīkst pārvietoties pa sabiedriskā transporta joslu. Tas tā. 😉
Otrkārt, ja mocis būtu pārsniedzis diži ātrumu- ar rokas traumu tas nebeigtos.

Guntars
Guest
Guntars

Vins varēja redzēt
varēja neredzēt bet ceļu nogrieza taisot bīstamu apgriežšanās manevru. Kapēc tāds sižets, it kā mocis būtu vainīgs. Visi motocikli auto vadītājiem liekas ātri un pārkāpj noteikumus.
Lai laba veselība abiem.

Nesaprotu.
Guest
Nesaprotu.

Tagad taksisti nejēdz ne tikai latviešu valodu….


Jaunākās

To Top