Toto Volfs: “Mercedes” komandai ir iespēja kļūt par seškārtējo F-1 čempionu


Toto Volfs: “Mercedes” komandai ir iespēja kļūt par seškārtējo F-1 čempionu

Svētdien, 29. septembrī, F-1 posmā Sočos, Krievijā, uzvaras laurus plūca “Mercedes” komandas līderis, pieckārtējais pasaules čempions Lūiss Hamiltons.

F-1 “Mercedes” komandas vadītājs Toto Volfs pēc uzvaras posmā Sočos uzskata, ka komandai ir visas iespējas kļūt par seškārtējo pasaules čempionu. Volfs atzīst, ka šī uzvara, par spīti problēmām, bijusi īpaša, jo šaubpilns sniegums rezultējies ar uzvaru. Šobrīd visas komandas cerības tiek liktas uz Suzukas trasi, kurā komandas locekļiem vienmēr ir klājies labi. Volfs cer, ka šī līnija tiks saglabāta arī šajās sacensībās, vedot “Mercedes” uz čempiona titulu.

Atgādināsim, ka “Grand Prix” izcīņā Sočos pirmais finišēja brits Lūiss Hamiltons, otrais finišu sasniedza viņa komandas biedrs soms Valteri Botass, savukārt trešais mērķa līniju šķērsoja “Ferrari” pilots Šarls Leklērs. Arī ātrāko apļa laiku sasniedza Hamiltons, tādējādi “Mercedes” nodrošināja maksimāli iespējamo punktu skaitu. Hamiltons nebija uzvarējis kopš Ungārijas “Grand Prix” izcīņas augusta sākumā. Jāpiebilst, ka pirmajā brauciena aplī vadībā izvirzījās vācietis Sebastjans Fetels no “Ferrari” komandas, taču 28. aplī izstājās tehnikas defekta dēļ. 

Nākamās sacīkstes notiks Japānā, Suzukas trasē, no 11. līdz 13. oktobrim.

Avots: formula1.com

2
Izsaki savas domas...

avatar
2
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
haismatty
Newest Oldest Most Voted
trackback

[…] […]

haismatty
Guest
haismatty

Priligy Mercadolibre [url=https://cheapcialisir.com/]Cialis[/url] Therapie Levitra when will cialis go generic Propecia Lakare

Citi šobrīd lasa: