Torņakalnā cietsirdīgs autovadītājs uz gājēju pārejas notriec bērnu un pamet notikuma vietu (video)


Torņakalnā cietsirdīgs autovadītājs uz gājēju pārejas notriec bērnu un pamet notikuma vietu (video)

Ar cietsirdīgu rīcību pirmdien, 19. aprīlī, izcēlās kāds šoferis Torņakalnā, kurš nepamanīja pāri gājēju pārejai skrienošus bērnus un vienu no viņiem notrieca, bet palīdzības sniegšanas vietā piespieda gāzes pedāli un aizbēga, vēsta “Degpunktā”.

Kristīne jau otro dienu sēž pie sava dēla Rodrigo slimības gultas. Divpadsmit gadus veco puiku, kam ir emocionālās attīstības traucējumi, 19. aprīlī, ap plkst. 14.00 dienā uz gājēju pārejas notrieca automašīna. Zēna ārstēšanai bija nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās.

Cietušā bērna māte Kristīne

“Tur bija ātrā palīdzība, tur bija policija, sastrēgumi. Mans bērns vienkārši tur gulēja. Tur bija asins peļķes, jo viņam ir kāju lūzums divās vietās. Vaļējs turklāt. Viņam naktī taisīja operāciju. Līdz tai operācijai viņš vienkārši slimnīcā ik pēc pusstundas viņam deva stipras zāles, kuras reāli viņam vispār nepalīdzēja. Šodien gājām uz rentgenu. Kāja ir ļoti labi sataisīta. Tagad tikai atliek darbs no viņa puses mācīties staigāt un ātrāk mēģināt tikt uz pekām.”

Par spīti bērnu histērijai, vadītājs aizbrauca, atpakaļ neskatoties.

Policija uzsākusi kriminālprocesu un meklē aculieciniekus. Andris ir viens no viņiem. Vīrietis telefonsarunā atklāj, ka māsa un brālis šķērsoja pāreju brīdī, kad luksoforam dega sarkanā gaisma.

Šoferis joprojām tiek meklēts, un likuma sargiem nepieciešama palīdzība viņa identificēšanā. Uzsākts kriminālprocess, kas paredz sodīt autovadītāju.

Ja kāds no jums brauca garām Kārļa Ulmaņa gatves krustojumam ar Vaiņodes ielu īsi pirms diviem dienā un jūsu automašīnā ir uzstādīts videoreģistrators, sazinieties ar lietas galveno izmeklētāju pa tālruņa numuru: 67086661, 29377877 vai 110.

Avots: skaties.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: