Torņakalnā četru pusaudžu grupa zvērīgi piekauj un aplaupa jaunieti


Torņakalnā četru pusaudžu grupa zvērīgi piekauj un aplaupa jaunieti

Šā gada 2. janvārī, ap pulksten 2.00 naktī Rīgā, Torņkalnā, nodarot miesas bojājumus, uz ielas tika aplaupīts 20 gadus vecs jaunietis. Tika noskaidrots, ka četri nezināmi jaunieši bija uzbrukuši puisim, piekāvuši un žņauguši viņu, pēc kā nolaupījuši puiša personīgās mantas, tostarp maku, dokumentus kā arī mobilo telefonu.

Par šo gadījumu Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Zemgales iecirknī tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta otrās daļas – par laupīšanu, ja tā izdarīta personu grupā.

Veicot operatīvos izmeklēšanas pasākumus, Rīgas Zemgales iecirkņa amatpersonas noskaidroja iespējamās vainīgās personas, kā arī to atrašanās vietu un nākamajā dienā, 3. janvārī, aizdomās par šī noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu Rīgā, Pļavnieku mikrorajonā aizturēja trīs nepilngadīgas personas, savukārt Bolderājas mikrorajonā aizturēja vēl ceturto noziegumā iesaistīto nepilngadīgo personu. Aizturētie 15 un 13 gadus vecie puiši, kā arī 14 un 15 gadus vecās meitenes tika nogādātas iecirknī paskaidrojumu sniegšanai. Trim jauniešiem šobrīd ir piemērots liecinieku statuss, savukārt 15 gadus vecajam puisim piemērots aizdomās turamā statuss un drošības līdzeklis – policijas uzraudzība.

Avots: vp.gov.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: