Seko mums

Dažādi

Tīnūžu-Ikšķiles šosejas “tramplīns” pārsitis nevienu vien automašīnas karteri

Ceļa posmā Tīnūži-Ikšķile ir izveidots ”tramplīns,” pa kuru braucot vairākām mašīnām ir ticis pārsists karteris un tālāk tās aizvilktas striķī. Uz ceļa manāmi eļļas pleķi un nolauztas auto detaļas.

Cik tālu iespējams nobraukt ar auto, kam pārsists karteris? Par to var pārliecināties ceļā no Tīnūžiem uz Ikšķili, kur izbūvēts tāds kā tramplīns, kur ne vienam vien auto pārsists karteris. Par to, cik daudz, var spriest pēc eļļas pleķiem, kādu ir diezgan daudz, bamperu plastmasas gabaliem un alumīnija detaļām no dzinēja, vēsta televīzijas raidījums “Zebra”.

“Lūk, kāds brīnišķīgs tramplīns ir sanācis no Tīnūžiem uz Ikšķili. Pat švīkas asfaltā. Es tādas esmu redzējis aiz tramplīniem rallijkrosā, un tad ar visām tām apakšas detaļām noskrāpē to segumu. Vienīgi ielas mašīnām tas viss beidzas čābīgāk,” pauž raidījuma “Zebra” vadītājs Pauls Timrots.

Tāpat Timrots skaidro, ka autobraucējiem šeit jābūt uzmanīgiem vismaz līdz pavasarim, jo kurš tad remontē ceļus ziemā. Līdz tam jācer uz atsaucīgiem pretī braucējiem, kuri var pamirkšķināt gaismas un tā pabrīdināt par tramplīnu, vai arī uz paša spēju ievērot šajā vietā uzstādīto ceļa zīmi ar norādi, ka jābrauc ar 50 km/h.

Avots: tvnet.lv

4
Izsaki savas domas...

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
IvanJakasIvarsMaris Recent comment authors
jaunākais vecākā populārākā
Ivan
Guest
Ivan

Идите нахуй со своей рекламой. Невозможно посмотреть

Maris
Guest
Maris

Līdzīgi ir Jēkabpilī uz zilanu ielā braucot uz Rēzeknes pusi atbrauc paskaties

Ivars
Guest
Ivars

Arī Rīgā uz Granīta ielas braucot Rumbulas virzienā aiz Tolmeta

Jakas
Guest
Jakas

Pacēlis būtu, nevis atpakaļ nosviedis. Fui savu tik gvelž. Braukt vajag ne ātrāk par 50km/h, tad tāds raidījums nebūs vajadzīgs

Jaunākais

Seko mums

To Top