Seko mums

Jaunumi

Tiltam uz Sarkandaugavu darbi iespējams sāksies jau ziemā

Pirms divām nedēļām noslēdzās būvniecības konkurss, kura rezultātā tika noteikts uzņēmums, kas būvēs pārvadu. Iespējams, ka tilta uz Sarkandaugavu” būvniecība sāksies jau šoziem.

 Trīs konkursā zaudējušie uzņēmumi – “Piegādātāju apvienība A.C.B.”, “BMGS” un “Tilts” ir nolēmuši apstrīdēt konkursa rezultātus. Tāpēc Iepirkumu uzraudzības birojs vēl mēnesi izskatīs apelāciju. Ja lēmums tiks pieņemts par labu uzņēmumam, kas konkursā uzvarēja, tad celtniecība sāksies nekavējoties.

Dzelzceļa pārbrauktuves būvniecība (kas radīs arī maģistrālo ceļu tīklu ostas teritorijai un apkaimēm) sastāvēs no trīs kārtām. Pirmajā kārtā tiks izbūvēta pati pārbrauktuve, ieskaitot ietves un veloceliņu, kas būs veloceliņa “Vecāķi – Mangaļi” turpinājums; otrajā kārtā tiks paplašināta Tvaika iela un Ganību dambis; trešajā kārtā noritēs tilta pār Sarkandaugavu rekonstrukcija.

Pārvads atrisinās pastāvīgo sastrēgumu problēmu Sarkandaugavā, palielinās ceļu satiksmes drošību. Paredzēts, ka tiks pilnveidots ielu tīkls, kas uzņems galvenās tranzīta plūsmas, kā arī tiks nodrošināta ērta satiksme kravas transportam maršrutā Austrumu maģistrāle (ceļš no Viestura prospekta līdz Brīvības ielai) – Rīgas osta.

Jaunais pārvads atslogos arī ielu sabiedriskajam transportam, kas turpinās kursēt pār Sarkandaugavas pārbrauktuvi. Kājāmgājēji, velosipēdisti un cilvēki ar kustību traucējumiem varēs šķērsot dzelzceļa sliedes pa tuneli, kas tiks izbūvēts zem dzelzceļa sliedēm.

Paredzēts, ka pēc trīs gadiem Vecmīlgrāvja, Jaunciema, Mangaļu un Mežaparka iedzīvotāji varēs nedomāt par sastrēgumiem pie Sarkandaugavas dzelzceļa pārbrauktuves Tilta ielā.

Avots: riga.lv

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
haismatty
Newest Oldest Most Voted
haismatty
Guest
haismatty

Kamagra Villeurbanne 100mg [url=https://viacialisns.com/]Cialis[/url] Ward Color can i buy cialis online Buy Lexapro Online Us Pharmacy


Jaunākās

To Top