Seko mums

Dažādi

Tiesās vīrieti par policijas automašīnas bojāšanu

Valsts policija

Prokuratūra nodevusi tiesai krimināllietu, vīrieša apsūdzībā par rupju sabiedriskās kārtības traucēšanu, kas izpaužas necieņā pret sabiedrību un bezkaunībā, ignorējot vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējot iestādes darbu (huligānisms), kas saistīts ar mantas bojāšanu, tā informē Latvijas Republikas Prokuratūrā.

Šogad 2020. gada 20. jūlijā kāds vīrietis, būdams psihotropo vielu ietekmē, Merķeļa ielā 1, Rīgā, piegāja pie policijas trafaretās automašīnas, kas ar ieslēgtām bākugunīm, policijas darbiniekiem pildot savus dienesta pienākumus, bija novietota uz trotuāra. Īstenojot savas noziedzīgās darbības vīrietis mēģināja minēto automašīnu izstumt uz ceļa braucamās daļas, bet, kad tas viņam  neizdevās,  viņš visiem četriem automašīnas riteņiem noskrūvēja riepu ventiļu uzgaļus, priekšējām automašīnas riepām nopūta gaisu un salocīja automašīnas aizmugurējo stikla tīrītāju.

Turpinot savas noziedzīgās darbības, vīrietis ar rokām salocīja minētās automašīnas kreisās puses atpakaļskata spoguli un divas reizes iespēra pa automašīnas labās puses atpakaļskata spoguli un pa labās puses priekšējām durvīm bojājot tās. Pēc kā, vīrietis, bezkaunīgi, reaģējot uz tuvumā esošo sabiedrības locekļu aizrādījumiem, vismaz divas reizes uzspļāva minētajai automašīnai, pēc kā ieskrējās un uzlēca uz minētās automašīnas dzinēja pārsega bojājot to.

Vīrieša huligānisko darbību rezultātā, tika traucēts Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Centra iecirkņa operatīvās reaģēšanas grupas darbs un sabojāta manta 1385,67 EUR vērtībā.

Persona apsūdzēta par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, kas paredzēts Krimināllikuma 231. panta otrajā daļā. Apsūdzētais vienojies ar prokuratūru par 200 stundām piespiedu darba un probācijas uzraudzību uz vienu gadu. Šāds sods vēl jāapstiprina tiesai.

Avots: prokuratura.gov.lv

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top