Seko mums

Dažādi

Tiesās autovadītāju par kukuļdošanu un policistus par kukuļa pieņemšanu

Valsts policija

Rīgas pilsētas Centra rajona prokuratūras prokurore tiesai nodevusi krimināllietu trīs personu apsūdzībā par kukuļošanu, informē
Latvijas Republikas Prokuratūra.

2019.gada 15.jūlijā kāds vīrietis vadīja automašīnu ar Lielbritānijas  reģistrācijas numura zīmi bez transportlīdzekļa vadītāja apliecības un pieļāva ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu. Viņu apturēja Valsts policijas amatpersonas.

Vīrietis nevarēja uzrādīt transportlīdzekļa vadītāja apliecību, kā arī Latvijā derīgu OCTA polisi. Lai netiktu uzsākta administratīvā lietvedība, vīrietis izteica piedāvājumu sniegt kukuli 200 EUR apmērā. Vēlāk vīrietis kopā ar Valsts policijas amatpersonām aizbrauca pie vīrieša  radinieka, kurš iedeva vēl naudu.

Atrodoties Valsts policijas transportlīdzeklī, vīrietis Valsts policijas amatpersonām iedeva kukuli 350 EUR apmērā.

Šobrīd krimināllieta nodota Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesai. Prokuratūra norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

Avots: www.prokuratura.gov.lv

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Jānis
Newest Oldest Most Voted
Jānis
Guest
Jānis

Jaunākās

To Top