Teikā garnadži nozog 600 eiro vērtu divriteni (video)


Teikā garnadži nozog 600 eiro vērtu divriteni (video)

Kādai ģimenei Teikā nācies piedzīvot sarūgtinājumu pēc tam, kad it kā slēgtā telpā, aiz vairākām durvīm, kas aprīkotas ar elektronisko atslēgu, tika nozagts velosipēds vairāku simtu eiro vērtībā. Ja lielas cerības atgūt nozagto cietušajiem vairs nav, tad vismaz pabrīdināt citus un iepazīstināt ar zagļiem, iespēja ir.

Pat tad, ja ir sajūta, ka savas mantas glabājam drošā vietā un svešiniekiem tām pieejas nav, dažkārt atrodas kāds, kas šo pārliecību grauj. Šajā stāstā tas bijis kāds pāris, kuru cietusī ģimene sauc par Boniju un Klaidu. Madlēna ar vīru un bērniem dzīvo Teikā, netālu no Brīvības, Džūkstes un Lielvādes ielu krustojuma.

Viņu auto, kā arī riteņi stāv pazemes autostāvvietā, līdz kurai nokļūt var tikai ēkā dzīvojošie, tomēr oktorbra sākumā, kādā naktī, Madlēnas ritenis pazuda. Pēc vairākām nedēļām izdevās tikt pie mājas teritorijā izvietoto video kameru ierakstiem, un bija skaidrs, kā velosipēdam “pieauga kājas”.

Kaimiņu mantas palika kur stāvējušas. Madlēnas ritenis bija ļoti labā stāvoklī, aptuveni 600 eiro vērts. Likumsargi ģimenei izteikuši versiju, ka vidējas klases velosipēdu, kura cena nepārsniedz četru ciparu skaitli vai tieši pretēji, vērtība nav liela, ir vieglāk pēc tam realizēt. Izvērtējot zādzības video, jāsecina, ka garnadži zināja kur iet un ko dara.

Čipa atslēga nevienam no mājiniekiem noklīdusi neesot, taču pieeja ēkai ir diezgan daudz komunālo dienestu darbiniekiem. Arī augustā noticis zādzības mēģinājums, tajā gan garnadži mēģina ielauzties bojājot mājas drošības sistēmas.

Ģimenes mantas bija apdrošinātas, taču diemžēl, nauda par nozagto velo netiks atgriezta, jo pazemes autostāvvieta ir publiska telpa un tā vienkārši tādā atstāt sev piederošas lietas nedrīkstot. Ģimene aicina uzmanīties un izvērtēt kur glabāt mantas, kā arī lūdz atsaukties, ja kāds manījis konkrēto riteni vai atpazīst zagļus, zvanot likumsargiem pa tālruni 110 vai sazinoties ar Brasas policijas iecirkni.

Avots: skaties.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: