Teikā BMW vadītājs taranē žogu un aizbēg no notikuma vietas (video)


Teikā BMW vadītājs taranē žogu un aizbēg no notikuma vietas (video)

Pusdienlaikā, Rīgā, Teikā, vieglais ”BMW” spēkrats iebrauca nožogojumā un gandrīz notrieca gājēju. Automašīnas vadītājs steidzās pamest negadījuma vietu, par grēkāzi padarot savu līdzbraucēju.

”BMW” spēkrats, jeb pareizāk sakot tas, kas vadīja šo auto, pusdienlaikā parūpējās par to, lai apkārtējiem iedzīvotājiem vēl vairākas stundas pēc notikušā trīcētu kājas. Nesekmīgs brauciens sānslīdē Biķernieku un Kastrānes ielu krustojumā, stūrētājam beidzās ar sāpīgu finišu metāla nožogojumā. Pietrūka visai maz, lai auto ietriektos daudzstāvu nama sienā. Daudzi vietējie kļuvuši par pamatīgās avārijas lieciniekiem un, lūk, ko cilvēki stāsta.

“Es dzirdēju troksni. Pieskrēju pie loga un tur sieviete šādi te stāvēja, laikam viņu gandrīz notrieca. (DP: Gājēja tieši?) Jā, jā,” stāsta avārijas lieciniece.

Viennozīmīgi, ja liecinieces pieminētā gājēja nebūtu izvairījusies no viņai virsū lidojušā ”BMW”, tad sadursmes sekas pavisam noteikti būtu daudz smagākas. Vairāki apkārtējie stāsta, ka pie automašīnas stūres sēdēja vīrietis, viņš esot neilgi uzturējies negadījuma vietā, bet pavisam drīz devis kājām ziņu, atstājot pie sasistā auto savu līdzbraucēju. Gados jaunā sieviete komentārus kameras priekšā sniegt nevēlējās.

“Viens vīrietis, viena sieviete bija. Vīrietis uzreiz aizskrēja kaut kur, sajūta, ka viņš kaut ko izmeta. Atgriezās atpakaļ, tad viņi te staigāja, kaut ko savā starpā parunāja un viss. Viņš pazuda. (DP: Viņš bija gados jauns?) Jā, viņam aptuveni 30 gadi, ne vairāk,” stāsta liecinece.

Aculieciniekiem izdevies arī iemūžināt brīdi pēc avārijas, kurā ir skaidri redzams vīrietis, kas kāpj ārā no sasistās automašīnas vadītāja sēdekļa. Video materiāli ir nodoti likumsargiem. Tās autore, izmeklēšanas interesēs, publicēt ierakstu nevēlējās.

Policijā šobrīd apstiprina negadījuma faktu, taču situāciju pagaidām komentē lakoniski: “Valsts policija bija saņēmusi izsaukumu no aculieciniekiem par to, ka kāda persona ar automašīnu ir iebraukusi žogā. Negadījumā neviens nav cietis. Notikušā apstākļi tiek skaidroti.”

Avots: skaties.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: