Seko mums

Dažādi

Taksometru kustības izmaiņas pie lidostas; situācija vērtējama kā mierīga

Pēc Satiksmes ministrijas (SM) virzīto noteikumu stāšanās spēkā būtiskas izmaiņas piedzīvojusi taksometru darbība pie lidostas “Rīga”. Pretēji citviet izskanējušam viedoklim, lidostas “Rīga” pārstāve Laura Karnīte atzīst, ka kopumā situācija pie lidostas ir mierīga.

L. Karnīte Latvijas Radio raidījumā “Pēcpusdiena” atzīst, ka pirmajās dienās pēc jauno noteikumu ieviešanas būtiskas problēmas neesot radušās. Gluži pretēji – jau esot redzama izmaiņu pozitīvā ietekme, proti, pasažierus pie lidostas vairs nesagaida apšaubāmas kvalitātes pakalpojumu sniedzēji.

Satiksmes ministrijas (SM) autosatiksmes departamenta direktors Tālivaldis Vectirāns raidījumam paskaidroja, ka īpaši noteikumi un īpašas licences darbam lidostā attiecas tikai uz stāvvietu pie paša termināļa, kur pasažieri nonāk, iznākot no lidostas. Lidostas rīcībā esošā informācija liecina, ka šobrīd šo autostāvvietu apkalpot ir ļauts 86 automobiļiem.

Tālāk esošajā stāvvietā taksometra pakalpojumus var sniegt jebkurš cits uzņēmums, kam vispārējā kārtībā izsniegtas taksometru pakalpojumu licences. Attiecībā uz šo stāvvietu, lidostas pārstāve atklāj, ka pirmajās dienās radušās problēmas ar taksometru rindām, kā dēļ pieaicināta policija, taču situāciju izdevies atrisināt.

Samērā mierīgo gaisotni pie lidostas “Rīga” apstiprina arī Valsts policijas Lidosta “Rīga” iecirkņa kārtības policijas grupas jaunākais inspektors Andrejs Koziorovs. Viņš raidījumam atklāja, ka vērā ņemami konflikti pie lidostas nudien nav konstatēti. Lielākās problēmas sagādā taksistu un pasažieru neizpratne par jaunajiem noteikumiem. Policija joprojām uzrauga kārtību un ceļu satiksmes noteikumu ievērošanu lidostas teritorijā.

Avots: lsm.lv/ Ilustratīvs attēls: skaties.lv
avatar

Jaunākais

To Top