Seko mums

Dažādi

Taksometra vadītājs bēg no policijas

foto: Ekrānuzņēmums/skaties.lv

Ķengaragā otrdien, 22.jūlija vakarā patrulējušā policija pamanījusi kādu taksometra vadītāju, kurš uz ceļa veicis pāris nesaprotamus manevrus. Likumsargiem bija manāms, ka taksometra vadītājs nav vēlējies ar vieņiem sastapties, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Policijas darbinieki izlēma apturēt taksometru un noskaidrot, nesaprotamās rīcības iemeslus. Tāpēc, apgriežoties braukšanai pretējā virzienā, policija ieslēdza bākugunis, un panākot taksometru, pieprasīja tā vadītājam apturēt transportlīdzekli. Taču šoferis ignorēja likumsargu prasību un uzsāka bēgšanu.

“Vienu mirkli mukšana turpinājās pa tirdzniecības centra “Akropole” teritoriju, tad vadītājs iebrauca iekškvartālos un viņam izdevās pazus no policijas darbinieka redzesloka,”

stāsta Guntis Bērziņš, RPP Latgales pārvaldes pārstāvis.

Jau pavisam drīz aizbēgušais taksometrs piefiksēts traucamies pār Dienvidu tiltu. Taču Pļavnieku mikrorajonā transportlīdzeklim izdevās atkal nozust no policijas darbinieku redzesloka. Pēc mirkļa mašīna atkal pamanīta. Tā bija apstājusies Ļaudonas ielā.

Kāds aculiecinieks policistiem stāstīja, ka redzējis, kā taksometrs strauji apstājies un no tā izkāpis vīrietis, kā arī pamanījis, kā viņš izskatījies un kur devies. Pēc apraksta policijas darbinieki veikli atrada personu un to aizturēja. Guntis Bērziņš skaidro, ka uz notikumu vietu tika izsaukta Valsts ceļu policija. Transportlīdzekļa vadītājs nodots Valsts ceļu policijas darbiniekiem tālākās lietas izmeklēšanai.

Kā neierastu faktu policists min to, ka autovadītājs bijis pilnīgi skaidrā prātā. Vēlāk arī noskaidrots, ka viņa vienīgais pārkāpums, pirms bēgšanas no policijas, bija tas, ka jau kādu laiku nebija atjaunota medicīniskā izziņa.

Ja tiks pierādīta vadītāja vaina bēģšanā no policijas, vīrietis saņems līdz pat 2000 eiro lielu naudas sodu, kuru papildinās liegums piecus gadus sēsties pie stūres.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

7
Izsaki savas domas...

avatar
4
3
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7
CilvēksDusmīgskončs777Čurka
Newest Oldest Most Voted
Kritikis
Guest
Kritikis

Divas reklāmas un video neiet, ka tik uz reklamas nopelnit

Edgars
Guest
Edgars

Cik var ar šito mahināciju nodarboties? Kā vienmēr noskaties reklāmas un video ne iet! Ne Caur Facebook ne caur mājaslapu! Iphone X

Čurka
Guest
Čurka

Jo iphone ir suds. Man caur samsudu viss iet

končs
Guest
končs

viss iet = ne*irs

777
Guest
777

Nelieto AiFounu – nopērc normālu telefonu! 😀

Dusmīgs
Guest
Dusmīgs

Zb jūsu reklāmas, tiešām pat normāli nevar video noskatīties. :

Cilvēks
Guest
Cilvēks

Normāli..paskatos 2reklāmas neiet video ieeju pa jauno un tagad jadkatas 3reklāmas🤦‍♂️


Jaunākās

To Top