Svētku brīvdienās Līvānu novadā dzīvību zaudē Honda Civic vadītājs


Svētku brīvdienās Līvānu novadā dzīvību zaudē Honda Civic vadītājs

3.Aprīlī ap pulksten 22:37 Līvānu novadā, Rožupes pagastā notika ceļu satiksmes negadījumus starp transportlīdzekļiem Honda Civic un Opel Zafira.

1993.gadā dzimis vīrietis vadot automašīnu Honda Civic iebrauca pretējā virziena braukšanas joslā izraisot sadursmi ar pretim braucošo Opel Zafira, kuru vadīja 1963.gadā dzimusi sieviete.

Ar dažādām ķermeņa traumām un lūzumiem uz tuvāko medicīnas iestādi tika nogādāti abu transportlīdzekļu vadītāji. 1970.gadā dzimušais Honda Civic pasažieris no gūtajām traumām notikuma vietā gāja bojā.
Par doto faktu uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 21. nodaļas par noziedzīgiem nodarījumiem pret satiksmes drošību.

2.Aprīlī ap pulksten 11:55 Daugavpilī, Saules un Alejas ielu krustojumā notika sadursme starp automašīnu Toyota Previa, kuru vadīja 1976.gadā dzimusi sieviete un transportlīdzekli VW Golf, kuru vadīja 1998.gadā dzimusi sieviete.

Ar dažādiem sasitumiem, tuvākajā medicīnas iestādē griezās automašīnas Toyota Previa vadītāja, kura ārstēšanos turpinās ambulatori.
Policija skaidro notikušā apstākļus.

3.Aprīlī pulksten 16:52 Daugavpilī, Jelgavas un 18.Novembra ielu krustojumā notika sadursme starp automašīnu Nissan Almera Tino, kuru vadīja 1971.gadā dzimusi sieviete un un trafarēto policijas dienesta transportlīdzekli Opel Mokka, kurš ar ieslēgtiem speciālās skaņas signāliem un bākugunīm šķērsoja krustojumu.
Policija skaidro notikušā apstākļus.

4.Aprīlī pulksten 14:44 Rēzeknes novadā, Kaunatas pagastā 1976.gadā dzimis vīrietis netika galā ar velosipēda vadību, kā rezultātā apgāzās. Vīrietis ar dažādām ķermeņa traumām un lūzumiem tika nogādāts tuvākajā medicīnas iestādē.
Policija skaidro notikušā apstākļus.

Avots: vp.gov.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: