Seko mums

Dažādi

Svētdien CSNg rezultātā mirst divi cilvēki: viens no tiem – mazs bērns

foto: sputniknewslv.com

Svētdien 5.jūlijā Rīgā, Augusta Dombrovska ielā neilgi pēc pulksten 11.00 traģiskā nelaimes gadījumā bojā gājis mazs bērns, informē Valsts policija.

Pagājušās nedēļas nogalē automašīna “Audi” braucot atpakaļgaitā, uzbraukusi bērnu auto krēslam. Negadījuma rezultātā bojā gāja mazs bērns.

Savukārt Ķekavas pagastā, uz ceļa Rīga-Bauska-Lietuvas robeža (Grenctāle) kāds vīrietis, vadot automašīnu “Škoda”, uzbraucis šķērslim un gājis bojā. Pašlaik policija skaidro notikušā apstākļus.

Kā jau ziņojām, pagājušajā diennaktī valstī reģistrēti 47 ceļu satiksmes negadījumi. Tajos cietuši septiņi cilvēki un divi gājuši bojā. Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 267 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 112 par ātruma pārsniegšanu, deviņi par braukšanu alkohola reibumā un viens – par agresīvu braukšanu.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: Valsts policija

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0
Newest Oldest Most Voted
trackback

[…] dzīvību zaudējuši bērni. Jau ziņojām, ka 5.jūlijā Rīgā, Augusta Dombrovska ielā automašīna atpakaļgaitā uzbraukusi bērnu auto krēslam, traģiskajā negadījumā dzīvību zaudēja mazulis. 27.jūnijā Nīcas novadā kāda sieviete, […]


Jaunākās

To Top