Šveicē Porche un Bugatti sadursmē zaudēti vairāk nekā četri miljoni dolāru


Šveicē Porche un Bugatti sadursmē zaudēti vairāk nekā četri miljoni dolāru
autocentre.ua

Visdārgākās automašīnas uz planētas ne tikai izskatās neparasti, bet arī pastāvīgi dod savam īpašniekam ekskluzivitātes sajūtu. Taču arī ekskluzīvas automašīnas avarē tieši tāpat kā parastie budžeta auto. Šveicē autoavārijā, kurā Bugatti Chiron sadūrās ar Porsche 911, lēšami četru miljonu dolāru zaudējumi.

Nesen Šveicē notika negadījums, kurā neviens, par laimi, necieta, taču šis negadījums tik un tā ir īpašs, jo smagi cieta īpašas automašīnas. Uz kāda Šveices kalnu ceļa aiz kempera rindā bija sastājusies pieklājīga kolonna, veidojot sastrēgumu. Aiz kempera stāvēja Mercedes C klases spēkarats, aiz kura, savukārt, nepacietīgi gaidīja Porsche 911 un Bugatti Chiron autovadītāji. Bet jaudīgam motoram nav jāgaida rindā, vai ne?

Bugatti vadītājs nolēma pirmais apdzīt sastrēgumā stāvošos auto, taču brīdī, kad gandrīz apdzina Porsche, vācu sporta automašīnas īpašnieks sāka rīkoties tāpat. Nav zināms, kapēc autovadītāji nepamanīja viens otru un kāpēc netika ieslēgti pagrieziena signāli, taču sadursmes rezultātu var redzēt fotoattēlos.

Galerija

Kā redzams, Chiron priekšpuse ir sasista, taču Porsche cieta vēlvairāk, jo pēc sadursmes ietriecās akmens barjerā, kura atradās netālu no autoceļa. Arī Mercedes un kemperis no sadursmes sekām neizvairījās. Tiek lēsts, ka kopumā zaudējumi pārsniedz četrus miljonus dolāru.

Avots: autocentre.ua

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: