Seko mums

Rīgā

Stāvvietā nodeg “Audi”: īpašniece pieļauj, ka noziegumu veicis viņas bijušais

foto: skaties.lv

Rīgā, Pļavniekos naktī uz 28. jūliju lielveikala stāvvietā Saharova ielā, sadega kādas ”Audi A6” īpašnieces automašīna. Sieviete domā, ka mašīnu, iespējams, nodedzinājis viņas bijušais dzīvesbiedrs, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Naktī uz otrdienu stāvvietā, Saharova ielā aizdegusies “Audi” markas automašīna. Tā bija novietota pretī daudzstāvu mājai Dzeņu ielā 1. Automašīnā uzliesmojis motora pārsegs. Ap 3.00 naktī aculiecinieki uzņēmuši bildes, kurās redzams ugunsgrēks.

skaties.lv

Es sadzirdēju ugunsdzēsēju mašīnas, ieraudzīju bākugunis. Tā mašīna dega ar atklātu liesmu, ugunsgrēks skāra mūsu mašīnas sānu, proti, durvis, rokturus un tā tālāk. To arī dzēsa. Naktī atbrauca policijas inspektors, kas noformēja protokolu. Mans vīrs sniedza paskaidrojumus.

stāsta blakus stāvēšanai novietotās mašīnas īpašniece.

Blakus esošās mašīnas īpašniece atklāj, ka pēc postažas viņas auto vēl ir remontējams, taču tās bojājumi esot diezgan nopietni. “Mums apdrošināšanas nav, bet es sapratu, ka ”Audi” automašīnas īpašniecei ir KASKO apdrošināšana. Šobrīd mēs risināsim šo jautājumu,” atklāj sieviete.

Kaut arī likumsargi naktī piefiksēja ugunsgrēka esamības faktu, otrdien ekipāža notikuma vietā atgriezās, turklāt ar visu izmeklētāju brigādi, jo bija radušās aizdomas par automašīnas tīšu dedzināšanu. Raidījums arī vēsta, ka nodegušā ”Audi” īpašniece, izteikusi versiju, ka viņas automašīnu nodedzinājis viņas bijušais dzīvesbiedrs, greizsirdības vadīts. Vairāk uzzini, skatoties raidījuma “Degpunktā” sižetu.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Es zinu ko saku!
Newest Oldest Most Voted
Es zinu ko saku!
Guest
Es zinu ko saku!

Ja auto paliks uz vietas un policija uzskatīs ka viss ir izdarīts , tad labi . Ja policija gribēs savākt autiņu uz ekspertīzi , tad auto ar evakuātoru viņi aizvedīs , līdz pus gadam marinēs lietišķo pierādījumu stāvlaukumā un pēc tam par saviem līdzekļiem ar evakuātoru būs jāsavāc mēneša laikā , ja nepaspēsi , iznīcinās . 99% ka ne vainīgais ne pasūtītājs netiks atrasti! Izsaku līdzjūtību par notikušo .


Jaunākās

To Top