Seko mums

CSNg

Spriedzes filmas cienīga autoavārija Vecmīlgrāvī

Pirmdien, 11.maijā Vecmīlgrāvī aptuveni plkst. 13.35 notikusi divu automašīnu sadursme, kas daudziem aculieciniekiem licis izvilkt no kabatām savus viedtālruņus un iemūžināt redzēto.

Valsts policija portālam “sadursme.lv” ziņo, ka šodien ap pulksten 13.40 saņēma izsaukumu uz Emmas ielu, kur notikusi automašīnas “Opel” un automašīnas “Ford” sadursme. Ceļu satiksmes negadījumā ir cietusi viena persona. Policija skaidro notikušā apstākļus.

Autoavārija notikusi Augusta Dombrovska un Emmas ielas krustojumā. sadursmē cietusi “Ford” markas automašīna, kuru pēc aculiecinieku teiktā braukusi Augusta Dombrovska ielu, jeb pa galveno ceļu un krustojumā, vietā, kur galvenais ceļš maina virzienu no labās puses, tā sānos ietriecies nelielais “opelītis”, kas braucis pa Emmas ielu. To, vai šī versija izrādīsies patiesa, izmeklēšanas laikā noskaidros ceļu satiksmes noziegumu izmeklētāji.

video

Kā redzams aculiecinieku fotoattēlos, pēc sadursmes šokētais “Ford” automašīnas vadītājs izlīdis laukā pa pasažieru puses logu un, iespējams, novērtējot autoavārijā radušos zaudējumus gaidījis glābējus, kuri palīdzētu izkļūt no transportlīdzekļa.

Galerija
Skatīt galeriju

Neilgi pēc notikušā “Ford” stūrētājs, kāds vīrs gados, ar salīdzinoši vieglām traumām nogādāts slimnīcā. Savukārt otra auto vadītāja atteikusies no palīdzības un varējusi palikt notikuma vietā, lai sniegtu savus paskaidrojumus par notikušo.

Avots: sadursme.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Jaunākais

To Top
Hide picture