Seko mums

Aktuāli

SPKC nosaka karantīnu autobusa Liepāja-Rīga pasažieriem

Attēlam ir ilustratīva nozīme / 1188.lv

Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu,  noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināts COVID-19, 2020.gada 5.jūlijā plkst. 16:25 pārvietojies ar autobusu maršrutā Liepāja – Saldus –  Rīga (AS Nordeka, reisa Nr. 7937).

Visiem pasažieriem, kas brauca minētajā reisā tiek noteikta mājas karantīna, kā arī jāpaliek mājās un jāsazinās ar SPKC epidemiologu  67271738.

SPKC uzsver, ka Ikvienam ir iespēja veikt valsts apmaksātu Covid-19 testu arī tad, ja nav saslimšanas simptomu. Iepriekš ir obligāti jāpierakstās, zvanot uz tālruņa numuru 8303 darba dienās laikā no 8:00 – 20:00, sestdienās laikā no 9:00-15:00 un svētdienās laikā no 9:00-12:00.

SPKC atgādina, ka šādos gadījumos sabiedrībai un epidemiologiem papildus rīks darbam ir izveidota lietotne “Apturi Covid”, lai ātrāk uzzinātu, vai esi bijis kontaktā ar Covid-19 saslimušo. Izmantojot lietotni, varēsi savlaicīgāk izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: spkc.gov.lv

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top