Seko mums

Ziņas Latvijā

Šorīt ugunsgrēkā Salas novadā gāja bojā cilvēks

LAURIS AIZUPIETIS, F64

Salas novadā šorīt, 29. aprīlī ugunsgrēkā gājis bojā cilvēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Šorīt plkst. 05.25 VUGD saņēma informāciju, ka Salas novadā deg dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg vienstāva koka ēka, turklāt tās jumts jau bija iebrucis. Veicot dzēšanas darbus, ēkā tika atrasts cilvēks, kurš bija gājis bojā. Patlaban darbi notikuma vietā turpinās.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 28. aprīļa plkst. 6.30 līdz 29. aprīlim plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 41 izsaukumu – 28 uz ugunsgrēku, tai skaitā 13 kūlas un viena meža ugunsgrēka dzēšanu, 10 uz glābšanas darbiem, bet trīs izsaukumi bija maldinājumi.

Naktī plkst. 00.25 VUGD saņēma izsaukumu Rīgā, kur ugunsgrēks bija izcēlies neapsaimniekotā ēkā. Notikuma vietā dega neapsaimniekota vienstāva koka ēka 150 kvadrātmetru platībā. Pēc vairākām stundām šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Vakar plkst. 09.21 saņemts izsaukums uz Amatas novadu, kur divstāvu dzīvojamā mājā, vannasistabā, dega boilers. No ēkas tika evakuēti septiņi cilvēki. Šoreiz ugunsnelaimi bija izdevies laikus pamanīt, pateicoties dūmu detektora signālam.

Savukārt plkst. 07.30 ugunsdzēsēji steidzās uz izsaukumu Birzgalē, kur dega angārs. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka angāra jumts un apkures sistēma kopumā 330 kvadrātmetru platībā. Pēc vairākām stundām ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kur dega atkritumi, mucas ar atkritumiem neapsaimniekotā ēkā, elektrolīnijas balsta stabs, sodrēji dzīvojamās mājas dūmvadā, jumta siltumizolācija, bet divos gadījumos vieglās automašīnas.

Avots: vugd.gov.lv

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top