Šorīt Rīgā izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, bojā gājis cilvēks (video)


Šorīt Rīgā izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, bojā gājis cilvēks (video)

Šorīt plkst.04.25 VUGD saņēma izsaukumu Ziemeļu rajonā Rīgā, kur ar atklātu liesmu dega dzīvojamā trīsstāvu māja. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka pilnā 200m2 platībā deg ēkas jumts, kā arī otrais un pirmais stāvs 230m2 platībā un blakus esošā automašīna 5m2 platībā.

Ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks, bet trīs cilvēki cieta un tika nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Savukārt 14 cilvēki tika evakuēti. Plkst.07.57 šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks tika lokalizēts un patlaban turpinās tā dzēšana, ziņo Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Notikuma vietā strādā 40 ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot astoņas autocisternas, ir iesaistītas arī autokāpnes un autopacēlājs. Griestu un jumta konstrukciju brukšanas dēļ ir problēmas ar dzēšanu no telpas iekšpuses. Degšanas platība vēl tiek skaidrota.

video

Dzēšanas darbu dēļ notikuma vietas apkārtnē aizvien ir ierobežota satiksme. Ugunsgrēka dēļ patlaban nekursē 9.maršruta tramvaji, 5.maršruta tramvaji brauc no Iļģuciema līdz Ausekļa ielai, bet no Mīlgrāvja līdz Sarkandaugavai ir norīkots autobuss 5.T.

No Mīlgrāvja autobusi brauc pa Tvaika ielu un Tilta ielu līdz 3.trolejbusa pieturvietai “Sarkandaugava”. Savukārt virzienā uz Mīlgrāvi autobusi brauc no pieturvietas “Sarkandaugava” pa Sarkandaugavas ielu, Zāģeru ielu un tālāk pa Tvaika ielu.

Aculiecinieka iesūtītie video

video
video
video

Raksts tiek papildināts, mēs sekojam līdzi notikumu attīstībai.

Avots: vugd.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa:

Hide picture