Seko mums

Aktuāli

Šorīt Liepājā uz gājēju pārejas notriekts bērns

Šorīt, 7.janvārī ap plkst. 8.00 Liepājā uz luksoforu regulējamās gājēju pārejas notriekts mazs bērns, sadursme.lv ziņo aculiecinieki.

Aculiecinieki ziņo, ka, ierodoties neatliekamā medicīniskās palīdzības dienestam (NMPD), bērns vēl atradies pie samaņas. Bērns bijis skolas vecumā – septiņus vai astoņus gadu vecs.

video

Negadījums noticis uz luksoforu regulējamās gājēju pārejas Liepājā, Klaipēdas ielā pretī XL salai.

Avots: Sadursme.lv

15
Izsaki savas domas...

avatar
4 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
Sandra ŽukiņšBen..IlonaIlona Recent comment authors
jaunākais vecākā populārākā
Pff
Guest
Pff

Ir arī tadie kas brauc un neskatās kur brauc…

Аааа
Guest
Аааа

Почему не пишут какой цвет на светофоре был.

Nor
Guest
Nor

Mau ir taisnība. Likums nosaka gājējam pirms šķērso pārliecināties vai tev dod ceļu – tātad bērns pārkāpa likumu gluži tā pat kā auto vadītājs. Braucot ar 50 km pa pilsētu tā nav lidošana, bet bērnam sekas var būt smagas.

Dmitrijs
Guest
Dmitrijs

Tajā vietā no bātas līdz šim krustojumam ir 30 ja nemaldos

Ilona
Guest
Ilona

Bernins ir mazins vins var daudz ko nepamanit! Saja pasaule daudzi auto vaditaji pat nemak savus prieksejos lukturus ieslegt un brauc tumsa bez gaismam un ka tad lai mes parejie cilveki gajeji kas ievero noteikumus redzam to masinu mmm? Varbut kafijas biezumos to izilet! Nav nekadam Mau taisniba! Mulkis jo nesaprot to ka mazs berns ir cietis un vinam vel visa dzive prieksa!

Ben
Guest
Ben

Ну ты дебил!!! Во первых, не образованный, машина это транспорт повышенной опасности, и отвечать ему придётся, а лудше отобрать права!!

Mau
Guest
Mau

Pats vainīgs, un vecāki arī! Ir tāds zelta likums – gajējam vienmēr ir taisnība, taču viņš ne vienmēr ir dzīvs!
Ja nolēmāt šķērsot gājēju pāreju – pārliecinieties, vai vadītājs redz jūs, un vai vīns dot jums ceļu! Neatkarīgi no luksofora krāsas un citiem faktoriem, jo, galu galā, pašiem jāatbild par savu veselību un dzīvi!

Sandra Ceriņa
Member
Sandra Ceriņa

… Kad tas skars tavu bērnu (nedod dievs), “dziedāsi” savādāk!!!

Mau
Guest
Mau

Tā ir vecāku atbildība – rast iespēju apmācīt bērnus droši šķērsot ceļu, pa kuru pārvietojas vai teorētiski var pārvietoties tr-līdzekļi! Turklāt, ja nemaldos, ir likums, ka vecākiem, manuprāt(!) līdz 12 gadiem ir jāpavada bērnus līdz skolai. Es jau klusēšu par to nežēlīgu “spēli” jauniešu vidū kādu laiku atpakaļ, kad viņi speciāli skrēja auto priekšā, lai izvairītos no tās. Saprotiet pareizi, tā nav cietsirdība no manas puses, bet es pats esmu vadītājs, darbs arī ar to ir saistīts, un bieži redzu pārgalvīgus gājējus, un ja ceļš ir slidens, vēl jo vairāk vajag uzmanības. Es paredzu tādus gadījumus, taču cilvēki ir dažādi,… Read more »

kaķis
Guest
kaķis

pa kurieni tad ir jāšķērso iela ja ne pie gājēju pārejas?Mau tā nav vecāku atbildība,bet gan šoferu atbildība,samaziniet ātrumu laicīgi un nevis lidojiet ar savām bleķa kastēm.Lai bērniņam ātra izveseļošanās

..
Guest
..

Nav, nav nekādi 12. Jāpavada ir līdz 7 gadiem, ja “uz aci” vecums sakrīt ar reālo, nu nav tādā ziņā nekas pārkāpts.
No svara, protams, kāda gaisma dega. Tur tad tiešām var vecāku vaina būt – cik daudzi vecāki, vecvecāki, ar ratiņiem, ar staigājošiem bērniem, vieni sagaida to zaļo gaismu un paskatās apkārt? Cik nospiež pogu pie tāda luksofora un aizskrien pie sarkanā – apdraud sevi un čakarē šoferus? Mums sabiedrībā ir gana liels nihilisms, lai bērnu nevainotu. Neba apzināti “uzbruka mašīnai” – vai nu pie stūres agresīvais, vai bērna audzināšanā robi.

Sandra Žukiņš
Member
Sandra Žukiņš

Jumpravas pamatskolā bērnu vecāki nogādā līdz skolai līdz 5kl. vai pavada, atved vai skolas autobuss, tāpat ir ar izņemšanu no skolas.

Katru rītu vedu bērnu uz skolu un ir pilns ar BĒRNIEM un PIEAUGUŠAJIEM bez ATSTAROTĀJIEM, sasodīts tak šajā pelēcībā tās tumšās drēbes saplūst ar apmali, cilvēks nav pamanāms, vai tad tik tiešām ir tik grūti iegādāties vesti savai vai bērnu drošībai.

Nezinams
Guest
Nezinams

Es loti ceru ka tas ar jums negadisies…jo runa iet par mazu bernu..es nezinu kas jus pa cilveku ja vispar esat culveks

Nezinams
Guest
Nezinams

Drosvien ari tu uzbrauci tam bernam ja jau ta negativi komente..es ceru ka tev maciba del sitiem vardiem bus

Ilona
Guest
Ilona

Tu neesi mazliet jocigs! Mazs berns ir cietis negadijuma un tu nezini kas vinam no ta trieciena bus pec tam! Labak butu izteicis labus vardus lai berninam viss ir kartiba nevis kautko stulbi muldejis! Tad kad tavs berns cietis kada avarija vai negadijuma tad zinasi ka ir runat par kautkadiem likumiem! Drausmas klausities sados cilvekos! Doma taks ko runa! Lai mazais veselojas un lai butu viss kartiba!🙂❤️

Jaunākais

Seko mums

To Top