Seko mums

Latvijā

Šorīt Latgalē un vietām Vidzemē sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu, strādā 61 ziemas tehnikas vienība

Šorīt sniegs un apledojums vietām Vidzemē un Latgalē apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem. Slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistīta 61 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienība. Apgrūtināti braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem ir:

Vidzemes šosejas (A2) posmā no Vangažiem līdz Līgatnei;
Valmieras šosejas (A3) posmā no Murjāņiem līdz Braslas tiltam;
Daugavpils šosejas (A6) posmā no Lielvārdes līdz Pāterniekiem;
Rēzeknes šoseja (A12) visa maršruta garumā;
Grebņeva – Medumi šoseja (A13) visa maršruta garumā;
Daugavpils apvedceļš (A14);
Rēzeknes apvedceļa (A15);
Kokneses šosejas (P80) posmā no Skrīveru pagrieziena līdz Koknesei.

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir Rīgas, Aizkraukles, Balvu, Cēsu, Daugavpils, Gulbenes, Jēkabpils, Krāslavas, Ludzas, Madonas, Preiļu, Rēzeknes un Valmieras apkārtnē.

Autovadītājiem jābūt īpaši uzmanīgiem, izvēloties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērojot piesardzīgu distanci. Uz ceļiem var veidoties tā saucamais melnais ledus, kas ir neredzams, un autovadītājs to sajūt tikai sākot veikt manevrus ar mašīnu – bremzējot, manevrējot ar stūri un pedāļiem.

Aicinām informēt par apledojumu valsts autoceļu posmos, kā arī citiem sarežģījumiem, ja tādi rodas uz valsts autoceļiem, zvanot uz LVC diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 8000 5555. Informācija tiek operatīvi nodota ceļu uzturētājiem rīcībai.

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top