Seko mums

CSNg

Šorīt Jelgavā mašīnai eksplodē gāzes balons

Šorīt, 6.martā portāls “Sadursme.lv” saņēma ziņas no aculieciniekiem, ka Jelgavā, kādam ģimenes auto eksplodējis gāzes balons.

Šorīt plkst. 08.38 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma informāciju, ka Jelgavā, Akadēmijas ielā deg vieglā automašīna. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka automašīnā bija notikusi degšana 1 m2 platībā, ziņu portālam Sadursme.lv atklāj Viktorija Gribuste, vecākā inspektore Zemgales reģionā.

“Divi automašīnas pasažieri tika nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Ugunsdzēsēji glābēji atvienoja akumulatora klemmes un sakārtoja ceļa braucamo daļu,” stāsta Viktorija.

Kāds aculiecinieks portālam sadursme.lv stāsta: “Sitiens bija diezgan normāls, jo mašīnai visi stikli ir ārā. Tikai vadītāja mazais trīstūrītis palicis iekšā. Jumts uzlocīts uz aukšu. Jumtam apdare no iekšpuses visa nodīrāta.”

Negadījuma apstākļus un iemeslus skaidro Valsts policija.

(Ziņa tiks papildināta)

9
Izsaki savas domas...

avatar
5 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
JoņsneviensZemniekamGunārs.Bum Recent comment authors
jaunākais vecākā populārākā
Egons
Guest
Egons

Nevajag slinkot jeb taupīt uz gāzes aparatūras rēķina, tad nebūs tādas problēmas. Gāze pati no sevis neeksplodē, kur nu vēl balons.

neviens
Guest
neviens

es gan nekur neredzu uzsprāgušu gāzes balonu, nu cik gan var spamot par lietām, no kurām neko nejēdz? ja uzsprāgtu balons ar 3mm biezām tērauda sienām, no tā minnivena nekas pāri nepaliktu… pagoglējat foto no 3 stāvīgās mājas atliekām Mālpilī vai piecstāvīgās Brocēnos un tad tādu pat sprādziena spēku pamēģiniet piemērot tai mašīnītei…
ja kārtējais bezsmadzeņu elements braukāja ar salonā ieplūstošu gāzi, kas tur arī noblīkšķēja, tad atliek tik cerēt, ka šis savu Darvina balvu būs godam nopelnījis, jo galu galā laiks saprast, ka tādi idioti tomēr apdraud nevainīgus apkārtējos…

Hujāts
Guest
Hujāts

Taa ir kad džointu kurī mašīnā

Mikimausis
Guest
Mikimausis

Gan jau kārtējais variants,kad pats ieliek gāzi,bez sertifikācijas un pirms TA ņem nost… Pašdarbnieku

Bum
Guest
Bum

Ar gāzi vajag mājās cept pankūkas, bet jābrauc ir ar dīzeli.

Gunārs.
Guest
Gunārs.

Ar dīzeli jāar zemi nevis jābrauc pa pilsētu.

Zemniekam
Guest
Zemniekam

Teica e-talona īpašnieks

Jānis
Guest
Jānis

Ilgstoši ignorētas gāzes sistēmas apkopes. Ir vairāki drošības vārsti, kā var tik tālu nolaist? Gāzes noplūdi arī nevar nesajust. Lai aizdegtos jābūt tādai koncentrācijai un dvingai, ka ģībonis nāk. Auto gāzei ir īpaši spēcīga smaka. Toties, ja eksplodētu benzīna bāka, no tās mašīnas nekas nepaliktu pāri. Gāze zibenīgi izgeg un viss. Benzīns turpina degt kamēr viss izvaiko.

Joņs
Guest
Joņs

Tā ir ar tiem pirdiena braucējiem. Sēž uz pulvermucas

Jaunākais

Seko mums

To Top