Šorīt Brīvības gatvē nāvējoši notriekta velosipēdiste


Šorīt Brīvības gatvē nāvējoši notriekta velosipēdiste
sadursme.lv / ekrānuzņēmums / aculiecinieka video

Ceturtdien, 3.decembrī Brīvības gatvē nāvējoši notriekts velosipēdists, ziņo sadursme.lv aculiecinieks.

Trešais decembra rīts Rīgā iesācies uz traģiskas nots. Kravas automašīna notriekusi velosipēdisti. Negadījuma vietā ieradās policija un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, taču velosipēda vadītāju nebija vairs iespējams glābt un cietusī persona negadījuma vietā zaudēja dzīvību.

Valsts policijas pārstāve Līna Kaļķe ziņo, ka šodien Brīvības gatvē ap pulksten 09.00 pēc sākotnējās informācijas kravas automašīnas MAN vadītājs uzbrauca velosipēdistei, kura no gūtajām traumām mira notikuma vietā. Valsts policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

Valsts policija ziņo, ka aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēts 114 ceļu satiksmes negadījumi kuros cietuši septiņi cilvēki. Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 441 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 154 par ātruma pārsniegšanu, pieci par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā un četri par agresīvo braukšanu.

Avots: sadursme.lv un Valsts policija

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

2
Izsaki savas domas...

avatar
1
1
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2
UldisNormunds
Newest Oldest Most Voted
Normunds
Guest
Normunds

Izsaku viss dziļāko līdzjūtību…Izvērtējot var teikt vienu kārtējā nolaidība . Šajā vietā bija jabūt nozīmētam ceļa un kustības uzraugam kas būtu varējis novērst šo traģēdiju….💰💰💰LIDL vēl ataisnojas …auto bij jau uz Brīvības ielas …To meiteni brutāli aizšķēra uz velo celiņa un aizvilka līdz Brīvības ielai…

Uldis
Guest
Uldis

Tas posms uz laiku nav velo celiņš jau kādu laiku. Katru dienu sanāk šķērsot to posmu gan ar kājām gan velo. Žēl notikušā.

Citi šobrīd lasa: