Seko mums

Aktuāli

Šorīt autoceļi vietām apledo Vidzemē un Kurzemē

Šorīt Vidzemē un Kurzemē vietām apledojums apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem. Slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 39 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem ir:

  • Vidzemes šosejas (A2)  posmā  Līgatne – Cēsu pagrieziens;
  • Valmieras šosejas (A3) posmā  Strenči – Valka;
  • Ūdrupes tilts – Gulbene (P27);
  • (P120) Talsi – Strazde – Kuldīga;

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir Alūksnes ,Balvu, Cēsu, Gulbenes,  Madonas, Talsu, Valmieras un Valkas apkārtnē.

Autovadītājiem jābūt īpaši uzmanīgiem, izvēloties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērojot piesardzīgu distanci. Uz ceļiem var veidoties tā saucamais melnais ledus, kas ir neredzams, un autovadītājs to sajūt tikai sākot veikt manevrus ar mašīnu – bremzējot, manevrējot ar stūri un pedāļiem.

Latvijas Valsts ceļi aicina informēt par apledojumu valsts autoceļu posmos, kā arī citiem sarežģījumiem, ja tādi rodas uz valsts autoceļiem, zvanot uz LVC diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 8000 5555. Informācija tiek operatīvi nodota ceļu uzturētājiem rīcībai.

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top