Šonakt Olainē īssavienojuma dēļ nodeg automašīna Toyota (foto)


Šonakt Olainē īssavienojuma dēļ nodeg automašīna Toyota (foto)

Šonakt, 10. septembrī, ap pulksten 3.00 Olainē, Zeiferta ielā dega automašīna “Toyota”, bet degšanas rezultātā cietusi arī blakus esošā automašīna “Mercedes”, sadursme.lv notikušā apstākļus skaidro Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Krista Andersone.

Sākotnējā informācija liecina, ka degšana sākusies dēļ elektroinstalāciju īssavienojuma. Policijā par šo notikumu ir reģistrēts materiāls.

Kā informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Vītola, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) saņēma izsaukumu uz minēto adresi 10.septembrī plkst.3.20. Nevienam mediķu palīdzība izsaukuma vietā nebija nepieciešama

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē saņemta informācija par 124 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā, vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā  pieņemti 83 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 43 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens administratīvā pārkāpuma process. Reģistrēti 16 ceļu satiksmes negadījumi, kur 2 gadījumos ir cietušas 7 personas.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: