Seko mums

Amizanti notikumi

Šoferis pašvaldības policijai uzdodas par citu personu

5. janvārī Rīgā autovadītājs bez tiesībām centies izbēgt no nepatikšanām ar policiju, uzdodoties par citu personu.

Pašvaldības policisti Dārzciemā ievēroja ”Audi” markas automašīnu, kas nepārliecinoši piedalījās ceļu satiksmē. Ar aizdomām, ka šoferis ir alkoholisku vielu ietekmē, transportlīdzeklis ticis apturēts.

Ņemot vērā, ka vīrietim līdzi nebija ne personu apliecinošu dokumentu, ne vadītāja apliecības, lūgts nosaukt personas datus mutiski. Autovadītājs raiti nosauca gan vārdu un uzvārdu, gan arī personas koda abas puses.

Kad likumsargs apskatīja datubāzēs redzamo fotogrāfiju, viņam radās aizdomas, ka vīrietis ir nosaucis kādas citas personas datus. Līdz ar to uzdoti papildu jautājumi par pēdējām deklarētajām dzīvesvietām, uz ko vīrietis spēja nosaukt vien apkaimes.

Kad šoferim tika pieprasīts nosaukt sievas un meitas vārdu, viņš to nespējis izdarīt. Uzreiz pēc tam viņš informēts par atbildību, kas paredzēta, uzdodoties par citu personu. Pēc atkārtota aicinājuma nosaukt savus datus viņš nosauca citu vārdu, uzvārdu un personas kodu.

Identitātes slēpšanas iemesls bijis autovadītāja tiesību neesamība. Saistībā ar ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuri pārņēma darbu notikuma vietā.

Avots: skaties.lv

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top