Seko mums

CSNg

Smaga avārija Viestura prospektā: vieglā automašīna notreic motociklistu (VIDEO)

Lai gan valsts ārkārtas stāvokļa un drošības apsvēruma dēļ, “Latvijas
Motosezonas 2020” atklāšana nenotika, tas nenozīmē, ka uz ielām neparādīsies šo braucamrīku cienītāji. Tāpēc automašīnu vadītājiem tas ir papildu iemesls, lai savos auto spoguļos paskatītos divreiz, savukārt motociklistiem ir jābūt pārliecinātiem par katra sava manevra veikšanas drošību.

Trešdien 8.aprīļa vakarā sadursme.lv saņēma aculiecinieku video, kurā redzams, kas notiek dažas sekundes pēc avārijas.

Video manāms, kā motociklists ir nosviests no sava braucamrīka un aizlidojis dažus metrus tālāk no notikuma vietas. Cietušais nekustīgi guļ uz vietas, kamēr aculiecinieki un pašvaldības policija, izsauktdami medicīnisko palīdzību, pulcējās ap cietušo.

“Vakar 8. aprīlī ap pulksten 21.50 Rīgā, Viestura prospektā notika automašīnas “Opel Astra” un motocikla Yamaha sadursme. Ceļu satiksmes negadījumā cieta motocikla vadītājs. Policija skaidro notikušā apstākļus,” informē Līna Kaļķe, Valsts policijas Sabiedrisko attiecības nodaļas vecākā speciāliste.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste, Arita Freimane norāda: “Ceļu satiksmes negadījumā cietušais ar dažādām traumām, tostarp arī lūzumiem, stabilā stāvoklī pie samaņas tika nogādāts slimnīcā.”

Avots: sadursme.lv

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top