Seko mums

CSNg

Smaga avārija uz Ilmājas dzelzceļa pārbrauktuves: Pienvedēja sadursme ar vilcienu (FOTO+ VIDEO)

Šodien 4. aprīlī sadursme.lv redakcija saņēma ziņu par smagu avāriju uz Ilmājas dzelzceļa pārbrauktuves.

Pēc aculiecinieku informācijas 4.aprīlī aptuveni ap plkst 9.20, braucot pa autoceļu A9 (Liepājas šoseja) starp Ilmājas un Kalvenes dzelzceļa stacijām notikusi smaga avārija. Vilciena Liepāja – Rīga pēdējā vagonā ietriecies piena vedējs un vilciena vagons apgāzies uz sānu, savukārt no piena vedēja auto tik pat kā nekas nav pāri palicis, tikai vieni vienīgi dzelži.

Notikuma vietā strādā neatliekamā medicīniskā palīdzība un valsts ugunsdzēsēju un glābšanas dienests. Plašāka situācija vēl tiek noskaidrota.

“Notikušā apstākļi un iemesli vēl tiek skaidroti, taču tiek pieļauts, ka vadītāju ir apžilbinājusi saule vai arī automašīnai radušās tehniskas problēmas,” norāda Valsts policija.

Par laimi vilciens, visticamāk, pārvietošanās ierobežojumu dēļ bija tukšs. “Vilcienā kopumā atradās četri cilvēki, no kuriem trīs bija mūsu personāls un viens bija pasažieris, bet šajā vagonā, ar kuru notika sadursme, šajā vagonā nebija neviena cilvēka,” norāda VAS “Pasažieru vilciens” Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Agnese Līcīte.

Jāuzsver, ka kravas automašīna ietriekusies vilciena pēdējā, nevis pirmajā vagonā, tapēc nevarētu būt tā, ka vadītājs aizdomājies un par apstāšanos piemirsis.

“Uzreiz nevar pateikt, cik nopietni ir šie bojājumi. Tas ir atkarīgs no šo bojājumu rakstura, cik ilgi būs nepieciešami remontdarbi vai arī patiešām šis vagons, šī lokomotīve būs norakstāma, to šobrīd vēl nevar pateikt. Diemžēl, trieciens ir bijis vilciena svarīgākajā, tas ir motora vagonā, kur atrodas dīzeļvilciena dzinējs,” norāda Līcīte.

Avots: sadursme.lv/TV3 ziņas

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top