Smaga avārija pie Ķengaraga tirgus rezultējas ar nopietnām traumām


Smaga avārija pie Ķengaraga tirgus rezultējas ar nopietnām traumām
foto: skaties.lv

Pirmdien, 14. septembrī, pie Ķengaraga tirgus automašīna “Chrysler” saskrējās ar “Volvo” kravas auto. Autoavārijas rezultātā ir cietušie, vēsta raidījumā “Degpunktā”.

Septiņos no rīta Maskavas ielā, vietā, kur ceļš krustojas ar Ķengaraga ielu, atskanēja sprādzienam līdzīgs troksnis. Dažus metrus no sabiedriskā transporta pieturas no Rumbulas puses braucošs “Chrysler” ģimenes auto krustojumā saskrējās ar “Volvo” kravinieku, kas pēcāk uztriecās apmalei un sāniski iebrauca norobežojošajā barjerā, kuras tuvumā tobrīd atradās cilvēki.

“Sievieti gājēju pie staba mazliet piesita. Piespieda pie staba. Mašīna sagriezās otrādi un ar inerci lidoja virsū stabam, kur tieši tobrīd bija cilvēks, sieviete,”

atminas aculiecinieks, Gundars.

Pēc mirkļa negadījuma vietā ieradās vairākas mediķu brigādes. Avārijā visnopietnāk cieta kāda gājēja. Sievietei bija smagas traumas un lūzumi. Kā raidījums vēsta, cieta arī “Chrysler” vadītāja. Viņas vīrs sacīja, ka sieviete guvusi smadzeņu satricinājumu. Mediķi aizveda cietušās personas uz ārstniecības iestādi.

Policijā saistībā ar negadījumu, kurā cietuši cilvēki, ir uzsākts kriminālprocess. Tiek skaidroti negadījuma apstākļi. Vairāk uzzini, skatoties raidījuma “Degpunktā” sižetu.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

3
Izsaki savas domas...

avatar
3
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3
AudrisAigars MackevicsSvetlana.
Newest Oldest Most Voted
Svetlana.
Guest
Svetlana.

Tās ir šausmas uz tā celja mašīnas brauc neuzmanīgi un pārgalvīgi. Kādu dienu uz tā paša krustojumā pie luksofora divas kravu mašīnas braucot apdzina viena otru. Stāvēju ar ratiem gaidot zaljo gaismu tas bij šausmas.
Policijai būtu jāpievērš lielāka uzmanība tam celjam un pārgalvīgiem šoferiem.

Aigars Mackevics
Guest
Aigars Mackevics

Sievietes pie stūres ir potenciāli noziedznieki.

Audris
Guest
Audris

Labi kad nebija iesaistīts bmw, savādāk būtu krustā sists.

Citi šobrīd lasa: