Seko mums

CSNg

Smagā avārijā Aizkrauklē pie HES bojā gājis autovadītājs (papildināts)

Pirmdien, 23. martā apmēram ap 18.40 Aizkrauklē, Enerģētiķu ielā, pie Hidroelektrostacijas (HES) notikusi smaga autoavārija. Vietā kur šķietami ir jābrauc ar 40 km/h, kāds vīrietis izlēma paspēlēties ar savu un apkārtējo cilvēku dzīvībām, braucot uz 110 km/h.

Savu piedzīvoto spriedzes stāstu ziņu portālam “Sadurme.lv” atklāj aculiecinieks Dainis, kuram paveicās izvairīties no traģiska negadījuma.

Kā Dainis stāsta, pirmdien apmēram plkst. 18.37 viņš braucis caur HES tunelim Aizkraukles virzienā. Tur 150-200 metrus pa priekšu brauca policijas auto. Izbraucot no tuneļa, Dainis redzēja, ka pirms līkuma brauc kravas auto un aiz tā varēja pamanīt vieglā auto uguņus, kuri pēkšņi pazuda uz sānu. Kā pats Dainis atzīst, viņam “nostrādāja iekšējā intuīcija,” kas lika braukt iespējami tuvu ceļa labajai malai.

“Nāca lejā no pilsētas uz 110km/h (policija fiksēja), tad līkumā gāja garām fūrei un man tieši virsū (nezinu kā samainījāmies), tad kas aiz manis brauca tam onkam nepaveicās, “uztesa” virsū aizķerot vēl vienu auto. Uzreiz nāca pretī policijas auto ar zili/sarkaniem uguņiem un signālu.. Pabraucot uz priekšu un vērojot kas notiek aizmugurē, sapratu kad kautkas noticis pirms pašas iebrauktuves tunelī,”

ziņo aculiecinieks Dainis.

Dainis, pieejot tuvāk negadījuma vietai, redzējis stipri sasistu ”VW Vento” automašīnu, un 50 metrus tam uz priekšu avarējušu ”Audi A3”’. Kā Dainis stāsta, pats vaininieks – “Audi A3” markas automašīnas vadītājs, mašīnā nebija viens. Briesmām tika pakļauts arī blakus sēdošais pasažieris, kurš ceļu satiksmes negadījumā guva traumas, viņam tika sniegta medicīniskā palīdzība. Mašīna bija smagi avarējusi un “Audi” vadītājs ticis sveikā ar samērā viegliem miesas bojājumiem.

”Pajautājot viņam, vai viņš ir muļķis šādi darot, kad gandrīz nositis mani un norādot uz smagāk cietušo auto, kad tur ir cietis vadītājs, viņš bez kādas nožēlas atcirta kad arī esot cietis un kas es tāds esmu, lai viņam pārmestu,”

stāsta Dainis.

Kā liecina Valsts policijas sniegtā informācija, automašīnas „Audi A3” vadītājs izraisīja ceļu satiksmes negadījumu vēl ar automašīnu „Mazda 323F”, kuru vadījusi sieviete. Par laimi, autovadītāja ceļu satiksmes negadījumā fiziskas traumas neesot guvusi.

Policija ziņo, ka automašīnas „VW Vento” vadītājs vēlāk no gūtajām traumām miris ārstniecības iestādē.

Policija skaidro, ka vainīgais automašīnas „Audi A3” vadītājs no medicīniskās palīdzības un ekspertīžu veikšanas atteicās. Policijā par notikušo ir ierosināts kriminālprocess. 

Aculiecinieka foto
Aculiecinieka foto
Aculiecinieka foto
Aculiecinieka foto
Avots: sadursme.lv

2
Izsaki savas domas...

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
LīgaJuris Recent comment authors
jaunākais vecākā populārākā
Līga
Guest
Līga

Tādiem idiotiem vajadzētu noņemt tiesības uz visiem laikiem.

Juris
Guest
Juris

Tur mans radinieks mira 😭😭😭💔

Jaunākais

Seko mums

To Top