Smaga autoavārija Pārdaugavā; Volkswagen nogriež ceļu kraviniekam (video, foto)


Smaga autoavārija Pārdaugavā; Volkswagen nogriež ceļu kraviniekam (video, foto)

Ceturtdienas rītā Vienības gatves un Graudu ielas krustojumā Rīgā notikusi divu automašīnu sadursme. Avāriju izraisīja neuzmanīgs “Volkswagen” auto vadītājs, kas nogrieza ceļu smagajam “Mercedes” spēkratam.

Kravas automašīnas ”Mercedes” šoferim Aleksandram šis negadījums izjaucis visus dienas plānus. Bijis jātiek uz būvobjektu, bet tā vietā dīkstāve un vēl pārmetumi no otra avārijā iesaistītā vadītāja.

Jāpiezīmē, ka ”Volkswagen” šofera sākotnējais pieņēmums, ka kravas auto stūrētājs krustojumu šķērsojis pie sarkanās gaismas izrādījās kļūdains, jo šajā vietā luksoforu darbība ir nevienlaicīga. Proti, tiem kas pa Vienības gatvi brauc centra virzienā zaļā gaisma deg ilgāk, nekā tiem kas ceļu mēro no centra puses.

”Volkswagen” stūrētājs visticamāk arī tiks atzīts par negadījuma izraisītāju, jo veicis pagriezienu vietā, kur to darīt ir aizliegts, faktiski nogriežot ceļu kraviniekam.

Tā kā kravas auto šoferis ievērojis ātrumu un braucis mierīgi, vadītājiem ievainojumu nav. Vieglais spēkrats gan cietis pamatīgi, arī ”Mercedes” ceļu turpināt nevarēja, jo bojājis radiators un iztecējis dzesēšanas šķidrums.

Avots: skaties.lv

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Vernons
Newest Oldest Most Voted
Vernons
Guest
Vernons

Vieglajam par “Agresīvu braukšanu” 280 Eiro sods un 6 soda punkti! CSL 51. pants!

Citi šobrīd lasa: