Seko mums

Dažādi

Skaisto laikapstākļu vadīti ļaudis “kopīgi dodas pašizolēties”

Šodien, 28. martā ārā valda pavasarīgi saulains laiks. Vietām Latvijā saule mijās ar mākoņiem un gaisa temperatūra dažviet sasniedz līdz pat + 14 grādiem. Ļaudis instinktīvi tiecas izbaudīt šos laikapstākļus, neskatoties, ka valstī ir izsludināta ārkārtas situācija, kuras ietvaros nepieciešams pašizolēties un ieteicams palikt mājās.

Sadursme.lv redakcija šodien saņēma ziņas no aculieciniekiem par lēnu satiksmi, izbraucot no Rīgas. Cilvēki tā tiecas pie dabas, ka Brīvības ielā, pēc “Alfas”, braucot uz Siguldas pusi bija, notika trīs automašīnu sadursme, kura izveidojusi lielu sastrēgumu.

aculiecinieka video

“Izbraucot no Berģiem jau sākās lēna satiksme. Sastrēgums veidojas jau uz šosejas nogriežoties uz Ādažiem. Uz Ādažu tilta arī krietns sastrēgums. Nezinu kur beidzas. Vēl joprojām mašīnas brauc ārā no Rīgas. Blakus šai šosejai strādaju.. būs ilgi, “

stāsta aculieciniece, Līga.
aculiecinieka video
aculiecinieka video

“Es pat reāli nezinu, viss vienkārši stāv kilometriem. Ir pa ceļam arī kaut kādas avārijas un varbūt tur tālāk arī ceļu taisa. Visi brauc ārā no Rīgas. Es esmu pie Baltezera tilta un tur aizvien viss stāv,”

stāsta aculiecinieks, Aigars.
aculiecinieka video

Sadursme.lv atgādina būt piesardzīgiem šajā epidēmijas laikā, neaizmirstot ievērot visus piesardzības pasākumus, kā arī dodoties pie dabas meklēt tās nezināmākās vietas, jo kā redzams, siltais laiks vilina daudzus.

1
Izsaki savas domas...

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
jaunākais vecākā populārākā
trackback

[…] daudzu cilvēku brīvdienas aktivitātes daļu – gaidīšanu automašīnu sastrēgumos, kad skaisto laikapstākļu vadīti ļaudis “kopīgi devās pašizolēties”. Mēs Sadursme.lv komanda atgādinām, ka ir svarīgi atcerēties par esošo ārkārtas situāciju. […]


Jaunākais

To Top